HNK Cibalia Vinkovci – NK Croatia Zmijavci: kursy i typy, sobota 7.11.2026, 16:30
HNK Cibalia Vinkovci – NK Croatia Zmijavci,sob. 7 lis16:30
Kto wygra · według średnich kursów9 bukmacherów
- 42% HNK Cibalia Vinkovci
- 29% Remis
- 29% NK Croatia Zmijavci
Porównanie kursów
Wynik meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · HNK Cibalia Vinkovci | XX · Remis | 22 · NK Croatia Zmijavci | Payout |
|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 89,6% | 2,15 | 3,05 | 3,10 | 89,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 91,7% | 2,05 | 1,66 | 91,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą: średnie kursy| Rodzaj zakładu | TakTak | NieNie | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92% | 1,83 | 1,85 | 92% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 11 · HNK Cibalia Vinkovci | 22 · NK Croatia Zmijavci | Payout |
|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 90,8% | 1,54 | 2,21 | 90,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
Podwójna szansa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1X1X · Gospodarze lub remis | 1212 · Gospodarze lub goście | X2X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,28 | 1,28 | 1,53 | 90,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
Powyżej/poniżej 0,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,6% | 1,05 | 6,10 | 89,6% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
Powyżej/poniżej 1: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,08 | 5,30 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
Powyżej/poniżej 1,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,31 | 2,85 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
Powyżej/poniżej 2: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 1,53 | 2,19 | 90,1% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
Powyżej/poniżej 3: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 2,80 | 1,32 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
Powyżej/poniżej 3,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,2% | 3,40 | 1,21 | 89,2% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
Powyżej/poniżej 4: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 5,30 | 1,08 | 89,7% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
Powyżej/poniżej 4,5: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 5,90 | 1,06 | 89,9% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa: średnie kursy| Rodzaj zakładu | PowyżejPowyżej | PoniżejPoniżej | Payout |
|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,3% | 1,44 | 2,35 | 89,3% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
Dokładny wynik: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 57,5% | 7,30 | 7,30 | 11,0 | 22,0 | 50,0 | 6,10 | 5,45 | 8,90 | 18,0 | 45,0 | 7,90 | 7,40 | 11,0 | 24,0 | 55,0 | 14,0 | 13,0 | 20,0 | 38,0 | 75,0 | 30,0 | 28,0 | 40,0 | 65,0 | 90,0 | 57,5% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
Do przerwy/koniec meczu: średnie kursy| Rodzaj zakładu | 1/11/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X1/X · Gospodarze/remis | 1/21/2 · Gospodarze/goście | X/1X/1 · Remis/gospodarze | X/XX/X · Remis/remis | X/2X/2 · Remis/goście | 2/12/1 · Goście/gospodarze | 2/X2/X · Goście/remis | 2/22/2 · Goście/goście | Payout |
|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 72,8% | 3,45 | 11,0 | 23,0 | 4,85 | 4,40 | 6,20 | 18,0 | 11,0 | 4,80 | 72,8% |
|---|
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 9 bukmacherów.
- HNK Cibalia Vinkovci2,15 → 2,15Bez zmian
- Remis3,05 → 3,05Bez zmian
- NK Croatia Zmijavci3,05 → 3,10+1,6%
Podsumowanie przed meczem
Z naszych danychWedług średnich kursów faworytem jest HNK Cibalia Vinkovci z szansą na wygraną 42%. Remis: 29%.
Zestawione automatycznie z danych ScanOdds: tabela, ostatnie wyniki i średnie kursy (9 bukmacherów).
Informacje o meczu
- Początek meczu
- sob. 7 lis · 16:30
Mecze bezpośrednie
W naszej bazie nie ma wcześniejszych meczów tych drużyn.