HNK Cibalia Vinkovci – NK Croatia Zmijavci: odds och speltips, lördag 7 nov. 2026 kl. 16:30
HNK Cibalia Vinkovci – NK Croatia Zmijavci,lör 7 nov.16:30
Vem vinner · enligt oddsen9 spelbolag
- 42 % HNK Cibalia Vinkovci
- 29 % Oavgjort
- 29 % NK Croatia Zmijavci
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · HNK Cibalia Vinkovci | XX · Oavgjort | 22 · NK Croatia Zmijavci | Återbetalning |
|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 2,15 | 3,05 | 3,10 | 89,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,05 | 1,66 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · HNK Cibalia Vinkovci | 22 · NK Croatia Zmijavci | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,54 | 2,21 | 90,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,28 | 1,28 | 1,53 | 90,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,05 | 6,10 | 89,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
Över/Under 1: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,08 | 5,30 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,31 | 2,85 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,53 | 2,19 | 90,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,80 | 1,32 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 3,40 | 1,21 | 89,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
Över/Under 4: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 5,30 | 1,08 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 5,90 | 1,06 | 89,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,44 | 2,35 | 89,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
Rätt resultat: snittodds| Speltyp | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 57,5 % | 7,30 | 7,30 | 11,0 | 22,0 | 50,0 | 6,10 | 5,45 | 8,90 | 18,0 | 45,0 | 7,90 | 7,40 | 11,0 | 24,0 | 55,0 | 14,0 | 13,0 | 20,0 | 38,0 | 75,0 | 30,0 | 28,0 | 40,0 | 65,0 | 90,0 | 57,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
Halvtid/fulltid: snittodds| Speltyp | 1/11/1 · Hemma/Hemma | 1/X1/X · Hemma/Oavgjort | 1/21/2 · Hemma/Borta | X/1X/1 · Oavgjort/Hemma | X/XX/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2X/2 · Oavgjort/Borta | 2/12/1 · Borta/Hemma | 2/X2/X · Borta/Oavgjort | 2/22/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 72,8 % | 3,45 | 11,0 | 23,0 | 4,85 | 4,40 | 6,20 | 18,0 | 11,0 | 4,80 | 72,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 9 spelbolag.
- HNK Cibalia Vinkovci2,15 → 2,15Oförändrat
- Oavgjort3,05 → 3,05Oförändrat
- NK Croatia Zmijavci3,05 → 3,10+1,6 %
Inför matchen
Från vår dataFavorit enligt oddsen är HNK Cibalia Vinkovci, med 42 % chans att vinna. Oavgjort: 29 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (9 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- lör 7 nov. · 16:30
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.