BC Komárno – BC Slovan Bratislava: kursy
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno | 2 · BC Slovan Bratislava | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,7% | 6,40 | 1,07 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +12,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +12,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −12,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,7% | 1,75 | 1,80 | 88,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 158,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno | X · Remis | 2 · BC Slovan Bratislava | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 90,1% | 6,80 | 22,0 | 1,09 | 90,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno | X · Remis | 2 · BC Slovan Bratislava | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 4,10 | 24,0 | 1,21 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 156,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 157,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 159,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,87 | 1,78 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 160,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 72,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 86,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +10,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +10,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −10,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,9% | 2,00 | 1,60 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +11,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +11,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −11,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +13,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +13,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −13,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,87 | 1,78 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +14,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +14,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −14,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,2% | 1,55 | 2,10 | 89,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +7,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +7,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,90 | 1,76 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +3,5 · 1. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · BC Komárno +3,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,83 | 1,82 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 9 bukmacherów.
- 1BC Komárno6,30 6,40+1,6%
- 2BC Slovan Bratislava1,08 1,07−0,9%