Cote BC Komárno – BC Slovan Bratislava
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,7 % | 6,40 | 1,07 | 91,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +13,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +13,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,87 | 1,78 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 158,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno | X · Egal | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,6 % | 7,20 | 23,0 | 1,10 | 91,6 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno | X · Egal | 2 · BC Slovan Bratislava | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 4,10 | 24,0 | 1,21 | 89,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 154,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,52 | 2,30 | 91,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 155,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,6 % | 1,58 | 2,18 | 91,6 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 156,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 157,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,72 | 1,97 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 159,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,87 | 1,78 | 91,3 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 160,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 161,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 162,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,18 | 1,59 | 91,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 72,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 86,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +10,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +11,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 2,11 | 1,63 | 92 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +12,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,98 | 1,71 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +14,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +14,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −14,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +15,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +15,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −15,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,66 | 2,04 | 91,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +7,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +7,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) +3,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · BC Komárno +3,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,83 | 1,82 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
De la primele cote · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- 1BC Komárno6,30 6,40+1,6 %
- 2BC Slovan Bratislava1,08 1,07−0,9 %