BC Komárno – BC Slovan Bratislava: odds
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno | 2 · BC Slovan Bratislava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 6,40 | 1,07 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +13,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno +13,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,87 | 1,78 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 158,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · BC Komárno | X · Oavgjort | 2 · BC Slovan Bratislava | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 7,20 | 23,0 | 1,10 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BC Komárno | X · Oavgjort | 2 · BC Slovan Bratislava | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 4,10 | 24,0 | 1,21 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 154,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,52 | 2,30 | 91,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 155,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,58 | 2,18 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 156,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 157,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,72 | 1,97 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 159,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,87 | 1,78 | 91,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 160,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 161,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 162,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,18 | 1,59 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 72,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno +10,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +11,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno +11,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,11 | 1,63 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +12,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno +12,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,98 | 1,71 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +14,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno +14,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,76 | 1,92 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +15,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BC Komárno +15,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −15,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,66 | 2,04 | 91,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +7,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BC Komárno +7,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +3,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BC Komárno +3,5 | 2 · BC Slovan Bratislava −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,83 | 1,82 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1BC Komárno6,30 6,40+1,6 %
- 2BC Slovan Bratislava1,08 1,07−0,9 %