CS Municipal Galați – Steaua CSM București: kursy
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați | 2 · Steaua CSM București | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 3,00 | 1,32 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +6,5 | 2 · Steaua CSM București −6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,3% | 1,85 | 1,76 | 90,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 176,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,79 | 1,86 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați | X · Remis | 2 · Steaua CSM București | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,3% | 3,30 | 10,0 | 1,37 | 88,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 168,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 1,47 | 2,45 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 169,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,55 | 2,30 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 170,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,45 | 2,55 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 171,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 1,50 | 2,35 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 172,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 173,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,65 | 2,10 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 174,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,7% | 1,71 | 1,92 | 90,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 175,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 177,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,90 | 1,80 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 178,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 179,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 2,10 | 1,65 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 180,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 2,20 | 1,60 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 181,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 2,30 | 1,55 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 182,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 2,40 | 1,50 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 84,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 85,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 86,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 87,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 88,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,90 | 1,75 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 89,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 82,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 83,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 84,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 85,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 86,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 87,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 40,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 41,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 42,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 88,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,60 | 2,15 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 89,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 90,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 91,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 92,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,90 | 1,75 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 93,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,9% | 2,00 | 1,60 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 43,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 44,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 45,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 46,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +2,5 | 2 · Steaua CSM București −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 2,55 | 1,42 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +3,5 | 2 · Steaua CSM București −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 2,35 | 1,50 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +4,5 | 2 · Steaua CSM București −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +5,5 | 2 · Steaua CSM București −5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +7,5 | 2 · Steaua CSM București −7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +8,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +8,5 | 2 · Steaua CSM București −8,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,9% | 1,60 | 2,00 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +9,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +9,5 | 2 · Steaua CSM București −9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 1,55 | 2,25 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +10,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +10,5 | 2 · Steaua CSM București −10,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 1,47 | 2,45 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +1,5 | 2 · Steaua CSM București −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +2,5 | 2 · Steaua CSM București −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +3,5 | 2 · Steaua CSM București −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +4,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +4,5 | 2 · Steaua CSM București −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +5,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · CS Municipal Galați +5,5 | 2 · Steaua CSM București −5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,9% | 1,60 | 2,00 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 2 bukmacherów.
- 1CS Municipal Galați3,00 3,00Bez zmian
- 2Steaua CSM București1,32 1,32Bez zmian