CS Municipal Galați – Steaua CSM București: odds
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați | 2 · Steaua CSM București | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 3,00 | 1,32 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +6,5 | 2 · Steaua CSM București −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,85 | 1,76 | 90,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 176,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,79 | 1,86 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați | X · Oavgjort | 2 · Steaua CSM București | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,3 % | 3,30 | 10,0 | 1,37 | 88,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,71 | 1,92 | 90,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 175,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 177,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 178,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 179,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 180,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 181,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 182,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 84,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 85,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 86,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 87,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 88,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 89,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 40,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 88,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 89,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 90,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 91,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 92,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 93,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 43,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 44,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 45,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 46,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +2,5 | 2 · Steaua CSM București −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +3,5 | 2 · Steaua CSM București −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +4,5 | 2 · Steaua CSM București −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +5,5 | 2 · Steaua CSM București −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +7,5 | 2 · Steaua CSM București −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +8,5 | 2 · Steaua CSM București −8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +9,5 | 2 · Steaua CSM București −9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +10,5 | 2 · Steaua CSM București −10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +1,5 | 2 · Steaua CSM București −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +2,5 | 2 · Steaua CSM București −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +3,5 | 2 · Steaua CSM București −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +4,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +4,5 | 2 · Steaua CSM București −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) +5,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Municipal Galați +5,5 | 2 · Steaua CSM București −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 2 spelbolag.
- 1CS Municipal Galați3,00 3,00Oförändrat
- 2Steaua CSM București1,32 1,32Oförändrat