CS Municipal Galați – Steaua CSM București: kertoimet
Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați | 2 · Steaua CSM București | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 % | 3,00 | 1,32 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +6,5 | 2 · Steaua CSM București −6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 % | 1,85 | 1,76 | 90,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,79 | 1,86 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați | X · Tasapeli | 2 · Steaua CSM București | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,3 % | 3,30 | 10,0 | 1,37 | 88,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 % | 1,71 | 1,92 | 90,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 87,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 88,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 89,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 82,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 83,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 40,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 91,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 92,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 93,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 46,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +2,5 | 2 · Steaua CSM București −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +3,5 | 2 · Steaua CSM București −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +4,5 | 2 · Steaua CSM București −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +5,5 | 2 · Steaua CSM București −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +7,5 | 2 · Steaua CSM București −7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +8,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +8,5 | 2 · Steaua CSM București −8,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +9,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +9,5 | 2 · Steaua CSM București −9,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +10,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +10,5 | 2 · Steaua CSM București −10,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +1,5 | 2 · Steaua CSM București −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +2,5 | 2 · Steaua CSM București −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +3,5 | 2 · Steaua CSM București −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +4,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +4,5 | 2 · Steaua CSM București −4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +5,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · CS Municipal Galați +5,5 | 2 · Steaua CSM București −5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)
Kertoimien avautumisesta · 2 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1CS Municipal Galați3,00 3,00Ennallaan
- 2Steaua CSM București1,32 1,32Ennallaan