Argeș Pitești – CSO Voluntari: kursy
Argeș Pitești 64, CSO Voluntari 77
1. kwarta 10–172. kwarta 23–263. kwarta 19–194. kwarta 12–15Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești | 2 · CSO Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,67 | 2,05 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −3,5 | 2 · CSO Voluntari +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92% | 1,86 | 1,82 | 92% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 176,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești | X · Remis | 2 · CSO Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,6% | 1,75 | 12,5 | 2,15 | 89,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești | X · Remis | 2 · CSO Voluntari | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,6% | 1,75 | 19,0 | 1,98 | 88,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 168,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,41 | 2,60 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 169,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,43 | 2,50 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 170,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,48 | 2,38 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 171,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,53 | 2,27 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 172,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,58 | 2,17 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 173,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,65 | 2,05 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 174,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 90,9% | 1,71 | 1,94 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 175,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,80 | 1,87 | 91,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 177,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,90 | 1,75 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 178,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,00 | 1,67 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 179,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,09 | 1,61 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 180,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,17 | 1,57 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 181,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,31 | 1,51 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 182,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,42 | 1,47 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 183,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,52 | 1,44 | 91,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 84,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 85,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 86,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,9% | 1,60 | 2,00 | 88,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 87,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 88,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 89,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 90,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 86,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 87,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 88,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 89,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,90 | 1,75 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 90,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 91,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 42,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 43,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 44,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 45,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 84,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 85,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 86,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 87,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 88,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,00 | 1,70 | 91,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 89,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 41,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 42,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 43,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 44,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 45,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −7,5 | 2 · CSO Voluntari +7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 2,55 | 1,42 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −6,5 | 2 · CSO Voluntari +6,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 2,55 | 1,42 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −5,5 | 2 · CSO Voluntari +5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 2,15 | 1,59 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −4,5 | 2 · CSO Voluntari +4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,13 | 1,59 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −2,5 | 2 · CSO Voluntari +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,77 | 1,88 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +1,5 | 2 · CSO Voluntari −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,59 | 2,15 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +2,5 | 2 · CSO Voluntari −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,50 | 2,30 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +3,5 | 2 · CSO Voluntari −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,45 | 2,45 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −3,5 | 2 · CSO Voluntari +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −2,5 | 2 · CSO Voluntari +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,97 | 1,69 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,91 | 1,74 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 2,00 | 1,68 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +0,5 | 2 · CSO Voluntari −0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,85 | 1,81 | 91,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +1,5 | 2 · CSO Voluntari −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,71 | 1,95 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +2,5 | 2 · CSO Voluntari −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −0,5 · 1. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,90 | 1,76 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 · 4. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,90 | 1,76 | 91,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −0,5 · 4. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +0,5 · 4. kwarta
| Rodzaj zakładu | 1 · Argeș Pitești +0,5 | 2 · CSO Voluntari −0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 9 bukmacherów.
- 1Argeș Pitești1,57 1,67+6,4%
- 2CSO Voluntari2,22 2,05−7,7%