Argeș Pitești – CSO Voluntari: kertoimet
Argeș Pitești 64, CSO Voluntari 77
1. nelj. 10–172. nelj. 23–263. nelj. 19–194. nelj. 12–15Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești | 2 · CSO Voluntari | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,67 | 2,05 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −3,5 | 2 · CSO Voluntari +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,86 | 1,82 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 176,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești | X · Tasapeli | 2 · CSO Voluntari | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 % | 1,75 | 12,5 | 2,15 | 89,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești | X · Tasapeli | 2 · CSO Voluntari | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,6 % | 1,75 | 19,0 | 1,98 | 88,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 168,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,41 | 2,60 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 169,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,43 | 2,50 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 170,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,48 | 2,38 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 171,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,53 | 2,27 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 172,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,58 | 2,17 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 173,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,65 | 2,05 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 174,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 1,71 | 1,94 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 175,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 177,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 178,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,00 | 1,67 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 179,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,09 | 1,61 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 180,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 2,17 | 1,57 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 181,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 2,31 | 1,51 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 182,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 2,42 | 1,47 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 183,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 2,52 | 1,44 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 84,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 85,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 86,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 87,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 88,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 89,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 90,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 90,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 91,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 84,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 85,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 86,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 87,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 88,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 89,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 41,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 42,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 43,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 44,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 45,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −7,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −7,5 | 2 · CSO Voluntari +7,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −6,5 | 2 · CSO Voluntari +6,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −5,5 | 2 · CSO Voluntari +5,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −4,5 | 2 · CSO Voluntari +4,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 2,13 | 1,59 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −2,5 | 2 · CSO Voluntari +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 1,77 | 1,88 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +1,5 | 2 · CSO Voluntari −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +2,5 | 2 · CSO Voluntari −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +3,5 | 2 · CSO Voluntari −3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,1 % | 1,45 | 2,45 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −3,5 | 2 · CSO Voluntari +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −2,5 | 2 · CSO Voluntari +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,97 | 1,69 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 1,91 | 1,74 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,3 % | 2,00 | 1,68 | 91,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +0,5 | 2 · CSO Voluntari −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,85 | 1,81 | 91,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +1,5 | 2 · CSO Voluntari −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +2,5 | 2 · CSO Voluntari −2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 1. neljännes
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −1,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus −0,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pistetasoitus +0,5 · 4. neljännes
| Vetokohde | 1 · Argeș Pitești +0,5 | 2 · CSO Voluntari −0,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · Voittaja (sis. jatkoajan)
Ottelun alkuun asti · 9 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Argeș Pitești1,57 1,67+6,4 %
- 2CSO Voluntari2,22 2,05−7,7 %