Cote Argeș Pitești – CSO Voluntari
Argeș Pitești 64, CSO Voluntari 77
Sf. 1 10–17Sf. 2 23–26Sf. 3 19–19Sf. 4 12–15Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești | 2 · CSO Voluntari | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92 % | 1,67 | 2,05 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −3,5 | 2 · CSO Voluntari +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92 % | 1,86 | 1,82 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești | X · Egal | 2 · CSO Voluntari | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,6 % | 1,75 | 12,5 | 2,15 | 89,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești | X · Egal | 2 · CSO Voluntari | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,6 % | 1,75 | 19,0 | 1,98 | 88,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 168,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,41 | 2,60 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 169,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,43 | 2,50 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 170,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,48 | 2,38 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,53 | 2,27 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,58 | 2,17 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,65 | 2,05 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 90,9 % | 1,71 | 1,94 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,00 | 1,67 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 179,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 2,09 | 1,61 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 180,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,1 % | 2,17 | 1,57 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 181,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,5 % | 2,31 | 1,51 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 182,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,42 | 1,47 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 183,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,52 | 1,44 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 84,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 85,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 86,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 87,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 88,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 89,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 90,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 86,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 87,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 90,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 91,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 42,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 43,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 45,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 84,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 85,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 86,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 87,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 41,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 42,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 43,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 45,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −7,5 | 2 · CSO Voluntari +7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −6,5 | 2 · CSO Voluntari +6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −5,5 | 2 · CSO Voluntari +5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −4,5 | 2 · CSO Voluntari +4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,13 | 1,59 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −2,5 | 2 · CSO Voluntari +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,77 | 1,88 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +1,5 | 2 · CSO Voluntari −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,59 | 2,15 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +2,5 | 2 · CSO Voluntari −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +3,5 | 2 · CSO Voluntari −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,45 | 2,45 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −3,5 | 2 · CSO Voluntari +3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −2,5 | 2 · CSO Voluntari +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,97 | 1,69 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,91 | 1,74 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,00 | 1,68 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +0,5 | 2 · CSO Voluntari −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,85 | 1,81 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +1,5 | 2 · CSO Voluntari −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +2,5 | 2 · CSO Voluntari −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −1,5 | 2 · CSO Voluntari +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești −0,5 | 2 · CSO Voluntari +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 · Sfertul 4
| Tip de pariu | 1 · Argeș Pitești +0,5 | 2 · CSO Voluntari −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- 1Argeș Pitești1,57 1,67+6,4 %
- 2CSO Voluntari2,22 2,05−7,7 %