HC Prešov – Vlci Žilina: kursy
HC Prešov 2, Vlci Žilina 2
Rzuty karne 2 – 31. tercja 1–02. tercja 1–23. tercja 0–0dogr. 0–0Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov | X · Remis | 2 · Vlci Žilina | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 91,3% | 5,25 | 4,99 | 1,42 | 91,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov | 2 · Vlci Žilina | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,8% | 3,60 | 1,25 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,76 | 1,96 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +2 | 2 · Vlci Žilina −2 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,80 | 1,99 | 94,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Podwójna szansa (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,57 | 1,13 | 1,12 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zakład bez remisu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov | 2 · Vlci Žilina | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 4,20 | 1,18 | 92,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 2,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,05 | 8,60 | 93,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 3 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,4% | 1,06 | 9,55 | 95,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 3,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,15 | 5,00 | 93,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 4 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,7% | 1,19 | 4,64 | 94,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 4,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,38 | 2,88 | 93,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,9% | 1,51 | 2,48 | 93,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 5,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,77 | 1,98 | 93,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 6 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94% | 2,14 | 1,67 | 94% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 6,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,1% | 2,51 | 1,48 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 7 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 3,36 | 1,31 | 94,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 7,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,4% | 3,70 | 1,25 | 93,4% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 8 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 5,82 | 1,13 | 94,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 8,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,8% | 5,65 | 1,11 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 9,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 8,20 | 1,05 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,02 | 10,0 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,15 | 4,75 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,27 | 3,42 | 92,9% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 6 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,8% | 2,05 | 1,80 | 95,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,1% | 2,21 | 1,60 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej 7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,1% | 3,65 | 1,25 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,3% | 1,10 | 5,75 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,55 | 2,30 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 2,70 | 1,42 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,32 | 3,10 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 3,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,77 | 1,95 | 92,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Powyżej/poniżej – goście 4,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,1% | 2,70 | 1,42 | 93,1% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Obie drużyny strzelą (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,12 | 5,25 | 92,3% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov −1,5 | 2 · Vlci Žilina +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 7,40 | 1,06 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −0,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov −0,5 | 2 · Vlci Žilina +0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 4,90 | 1,14 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +0,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +0,5 | 2 · Vlci Žilina −0,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,65 | 1,42 | 92,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +1,5 | 2 · Vlci Žilina −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,5% | 1,99 | 1,76 | 93,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +2,5 | 2 · Vlci Žilina −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93% | 1,54 | 2,35 | 93% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +3,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +3,5 | 2 · Vlci Žilina −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,22 | 3,85 | 92,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +4,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +4,5 | 2 · Vlci Žilina −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,09 | 6,20 | 92,7% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov −2,5 | 2 · Vlci Žilina +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 13,0 | 1,02 | 94,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) −1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov −1,5 | 2 · Vlci Žilina +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 8,20 | 1,07 | 94,6% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +1 | 2 · Vlci Žilina −1 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 2,48 | 1,52 | 94,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +1,5 | 2 · Vlci Žilina −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 94,8% | 2,03 | 1,78 | 94,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +2,5 | 2 · Vlci Žilina −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,5% | 1,58 | 2,35 | 94,5% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +3 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +3 | 2 · Vlci Žilina −3 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 1,34 | 3,17 | 94,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +3,5 | 2 · Vlci Žilina −3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,2% | 1,24 | 3,87 | 94,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +4,5 | 2 · Vlci Žilina −4,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,8% | 1,10 | 6,84 | 94,8% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Handicap (spread) +5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · HC Prešov +5,5 | 2 · Vlci Žilina −5,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 1,04 | 10,0 | 94,2% |
To ostatnie kursy przed początkiem meczu. Już się nie zmienią.
Zmiany kursów · 1X2 (czas regulaminowy)
Do rozpoczęcia meczu · Średni kurs 9 bukmacherów.
- 1HC Prešov5,35 5,25−1,9%
- XRemis4,65 4,99+7,3%
- 2Vlci Žilina1,39 1,42+2,2%