Cote HC Prešov – Vlci Žilina
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov | X · Egal | 2 · Vlci Žilina | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,3 % | 5,25 | 4,99 | 1,42 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov | 2 · Vlci Žilina | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 92,8 % | 3,60 | 1,25 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,76 | 1,96 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +2 | 2 · Vlci Žilina −2 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,5 % | 1,80 | 1,99 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,7 % | 2,57 | 1,13 | 1,12 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov | 2 · Vlci Žilina | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,1 % | 4,20 | 1,18 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,6 % | 1,05 | 8,60 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,4 % | 1,06 | 9,55 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,7 % | 1,19 | 4,64 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,38 | 2,88 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 93,9 % | 1,51 | 2,48 | 93,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,77 | 1,98 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94 % | 2,14 | 1,67 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,1 % | 2,51 | 1,48 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,3 % | 3,36 | 1,31 | 94,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,4 % | 3,70 | 1,25 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,6 % | 5,82 | 1,13 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 8,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,8 % | 5,65 | 1,11 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 9,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 8,20 | 1,05 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,15 | 4,75 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,27 | 3,42 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,8 % | 2,05 | 1,80 | 95,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,1 % | 2,21 | 1,60 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,1 % | 3,65 | 1,25 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,32 | 3,10 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,12 | 5,25 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov −1,5 | 2 · Vlci Žilina +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov −0,5 | 2 · Vlci Žilina +0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 4,90 | 1,14 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +0,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +0,5 | 2 · Vlci Žilina −0,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,65 | 1,42 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +1,5 | 2 · Vlci Žilina −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,99 | 1,76 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +2,5 | 2 · Vlci Žilina −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93 % | 1,54 | 2,35 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +3,5 | 2 · Vlci Žilina −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,22 | 3,85 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +4,5 | 2 · Vlci Žilina −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 1,09 | 6,20 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov −2,5 | 2 · Vlci Žilina +2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov −1,5 | 2 · Vlci Žilina +1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,6 % | 8,20 | 1,07 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +1 | 2 · Vlci Žilina −1 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 2,48 | 1,52 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +1,5 | 2 · Vlci Žilina −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 94,8 % | 2,03 | 1,78 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +2,5 | 2 · Vlci Žilina −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,5 % | 1,58 | 2,35 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +3 | 2 · Vlci Žilina −3 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,34 | 3,17 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +3,5 | 2 · Vlci Žilina −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,24 | 3,87 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +4,5 | 2 · Vlci Žilina −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 94,8 % | 1,10 | 6,84 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · HC Prešov +5,5 | 2 · Vlci Žilina −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2 (timp regulamentar)
Până la startul meciului · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- 1HC Prešov5,35 5,25−1,9 %
- XEgal4,65 4,99+7,3 %
- 2Vlci Žilina1,39 1,42+2,2 %