Kvote HC Prešov – Vlci Žilina
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov | X · Nerešeno | 2 · Vlci Žilina | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 91,3% | 5,25 | 4,99 | 1,42 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov | 2 · Vlci Žilina | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota11 kladionica · Isplativost 92,8% | 3,60 | 1,25 | 92,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 92,8% | 1,76 | 1,96 | 92,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +2 | 2 · Vlci Žilina −2 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,5% | 1,80 | 1,99 | 94,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Dupla šansa (regularno vreme)
| Tip opklade | 1X · Domaćin ili nerešeno | 12 · Domaćin ili gost | X2 · Nerešeno ili gost | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,7% | 2,57 | 1,13 | 1,12 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ishod bez nerešenog (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov | 2 · Vlci Žilina | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,1% | 4,20 | 1,18 | 92,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 2,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93,6% | 1,05 | 8,60 | 93,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 3 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 95,4% | 1,06 | 9,55 | 95,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 3,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93,5% | 1,15 | 5,00 | 93,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 4 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,7% | 1,19 | 4,64 | 94,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 4,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 93,3% | 1,38 | 2,88 | 93,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 93,9% | 1,51 | 2,48 | 93,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 5,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 93,5% | 1,77 | 1,98 | 93,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 6 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94% | 2,14 | 1,67 | 94% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 6,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 93,1% | 2,51 | 1,48 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 7 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,3% | 3,36 | 1,31 | 94,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 7,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93,4% | 3,70 | 1,25 | 93,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 8 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,6% | 5,82 | 1,13 | 94,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 8,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 92,8% | 5,65 | 1,11 | 92,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 9,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 93,1% | 8,20 | 1,05 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 1,02 | 10,0 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,6% | 1,15 | 4,75 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 92,9% | 1,27 | 3,42 | 92,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 6 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 95,8% | 2,05 | 1,80 | 95,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 93,1% | 2,21 | 1,60 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 93,1% | 3,65 | 1,25 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 0,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,3% | 1,10 | 5,75 | 92,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 1,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,55 | 2,30 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 2,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 93,1% | 2,70 | 1,42 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 2,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,32 | 3,10 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 3,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,8% | 1,77 | 1,95 | 92,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 4,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 93,1% | 2,70 | 1,42 | 93,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Oba tima daju gol (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Da | Ne | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,3% | 1,12 | 5,25 | 92,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −1,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov −1,5 | 2 · Vlci Žilina +1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,7% | 7,40 | 1,06 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −0,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov −0,5 | 2 · Vlci Žilina +0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,5% | 4,90 | 1,14 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +0,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +0,5 | 2 · Vlci Žilina −0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 92,5% | 2,65 | 1,42 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +1,5 | 2 · Vlci Žilina −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 93,5% | 1,99 | 1,76 | 93,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +2,5 | 2 · Vlci Žilina −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 93% | 1,54 | 2,35 | 93% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +3,5 | 2 · Vlci Žilina −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,6% | 1,22 | 3,85 | 92,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +4,5 | 2 · Vlci Žilina −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,7% | 1,09 | 6,20 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov −2,5 | 2 · Vlci Žilina +2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,6% | 13,0 | 1,02 | 94,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov −1,5 | 2 · Vlci Žilina +1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,6% | 8,20 | 1,07 | 94,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +1 | 2 · Vlci Žilina −1 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,2% | 2,48 | 1,52 | 94,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +1,5 | 2 · Vlci Žilina −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 94,8% | 2,03 | 1,78 | 94,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +2,5 | 2 · Vlci Žilina −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94,5% | 1,58 | 2,35 | 94,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +3 | 2 · Vlci Žilina −3 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,2% | 1,34 | 3,17 | 94,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +3,5 | 2 · Vlci Žilina −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94,2% | 1,24 | 3,87 | 94,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +4,5 | 2 · Vlci Žilina −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 94,8% | 1,10 | 6,84 | 94,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · HC Prešov +5,5 | 2 · Vlci Žilina −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 94,2% | 1,04 | 10,0 | 94,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · 1X2 (regularno vreme)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 9 kladionica.
- 1HC Prešov5,35 5,25−1,9%
- XNerešeno4,65 4,99+7,3%
- 2Vlci Žilina1,39 1,42+2,2%