Skra Bełchatów – Warta Zawiercie: kurzy
Skra Bełchatów 0, Warta Zawiercie 3
1. set 16–252. set 21–253. set 16–25Vítěz
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 % | 3,65 | 1,25 | 93,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety 1,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 2,30 | 1,57 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 176,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 % | 1,88 | 1,85 | 93,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Počet setů více/méně 3,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 % | 1,56 | 2,34 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 1. set
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 2. set
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 % | 2,70 | 1,45 | 94,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 3. set
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 171,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,68 | 2,07 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 173,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,74 | 1,97 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 174,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 175,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 177,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 178,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 % | 2,00 | 1,73 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 179,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,07 | 1,67 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 180,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 79,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 80,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 81,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 83,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 84,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 89,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 90,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 91,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 92,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 93,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +6,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +7,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +8,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +9,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +10,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +11,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,82 | 1,86 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +12,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +13,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +14,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +15,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Asijský handicap +16,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,35 | 2,90 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety −2,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety −1,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 5,75 | 1,11 | 93 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap na sety 2,5
| Typ sázky | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,40 | 2,80 | 93,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Počet setů více/méně 4,5
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.
- 1Skra Bełchatów4,00 3,65−8,8 %
- 2Warta Zawiercie1,23 1,25+1,6 %