Skra Bełchatów – Warta Zawiercie: odds
Vinnare
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 3,65 | 1,25 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 1,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,30 | 1,57 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,88 | 1,85 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,56 | 2,34 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 1
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 2
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 2,70 | 1,45 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 3
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,68 | 2,07 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,74 | 1,97 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 2,00 | 1,73 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,07 | 1,67 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 79,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 80,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 81,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 84,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 89,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 90,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 91,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 92,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 93,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +6,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +7,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +8,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +9,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +10,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +11,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,82 | 1,86 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +12,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +13,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +14,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +15,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +16,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,35 | 2,90 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 5,75 | 1,11 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 2,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · Warta Zawiercie | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,40 | 2,80 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1Skra Bełchatów4,00 3,65−8,8 %
- 2Warta Zawiercie1,23 1,25+1,6 %