SHL 2026/27: kurzy na všechny zápasy
Švédsko·2026/27·14 týmů
Švédsko·2026/27·14 týmů
Začátek sezony · 19. 9.
- gólů na zápas
- 5,34
- zápasů do prodloužení
- 22 %
- průměrná výplata · 05:16
- 91,8 %
Čtvrtek 12. 11.
Průměrné kurzy
| Zápas | 1X2 (základní hrací doba) | Vítěz (vč. prodloužení) | Více/méně 5,5 (vč. prodloužení) | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | 1 | 2 | Více | Méně | |
| 12. 11.Färjestad BKDjurgårdens IF | Färjestad BK: 1,48 | Remíza: 4,75 | Djurgårdens IF: 5,00 | Färjestad BK: 1,27 | Djurgårdens IF: 3,40 | Více: 2,00 | Méně: 1,75 |
| 12. 11.IF BjörklövenHC Örebro | IF Björklöven: 2,86 | Remíza: 4,00 | HC Örebro: 2,02 | IF Björklöven: 2,18 | HC Örebro: 1,65 | Více: 2,05 | Méně: 1,72 |
| 12. 11.Brynäs IFSkellefteå | Brynäs IF: 2,70 | Remíza: 4,00 | Skellefteå: 2,14 | Brynäs IF: 2,07 | Skellefteå: 1,71 | Více: 2,00 | Méně: 1,75 |
| 12. 11.FrölundaMalmö IF | Frölunda: 1,70 | Remíza: 4,20 | Malmö IF: 3,75 | Frölunda: 1,44 | Malmö IF: 2,70 | Více: 2,18 | Méně: 1,65 |
| 12. 11.Linköpings HCRögle | Linköpings HC: 2,86 | Remíza: 4,00 | Rögle: 2,04 | Linköpings HC: 2,15 | Rögle: 1,65 | Více: 2,30 | Méně: 1,60 |
| 12. 11.HV71Luleå Hockey | HV71: 2,45 | Remíza: 4,00 | Luleå Hockey: 2,32 | HV71: 1,91 | Luleå Hockey: 1,83 | Více: 2,25 | Méně: 1,60 |
| 12. 11.VäxjöTimraa IK | Växjö: 1,83 | Remíza: 4,10 | Timraa IK: 3,30 | Växjö: 1,52 | Timraa IK: 2,47 | Více: 2,25 | Méně: 1,60 |