SHL 2026/27: tečajevi za sve utakmice
Švedska·2026/27·14 momčadi
Švedska·2026/27·14 momčadi
Početak sezone · 19. ruj
- golova po utakmici
- 5,34
- otišlo u produžetak
- 22 %
- prosječna isplativost · 08:15
- 91,8 %
Četvrtak 12. stu
Prosječni tečajevi
| Utakmica | 1X2 (regularno vrijeme) | Pobjednik (uklj. produžetke) | Više/Manje 5,5 (uklj. produžetke) | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | 1 | 2 | Više | Manje | |
| 12. stuFärjestad BKDjurgårdens IF | Färjestad BK: 1,48 | Neriješeno: 4,75 | Djurgårdens IF: 5,00 | Färjestad BK: 1,27 | Djurgårdens IF: 3,40 | Više: 2,00 | Manje: 1,75 |
| 12. stuIF BjörklövenHC Örebro | IF Björklöven: 2,86 | Neriješeno: 4,00 | HC Örebro: 2,02 | IF Björklöven: 2,18 | HC Örebro: 1,65 | Više: 2,05 | Manje: 1,72 |
| 12. stuBrynäs IFSkellefteå | Brynäs IF: 2,70 | Neriješeno: 4,00 | Skellefteå: 2,14 | Brynäs IF: 2,07 | Skellefteå: 1,71 | Više: 2,00 | Manje: 1,75 |
| 12. stuFrölundaMalmö IF | Frölunda: 1,70 | Neriješeno: 4,20 | Malmö IF: 3,75 | Frölunda: 1,44 | Malmö IF: 2,70 | Više: 2,18 | Manje: 1,65 |
| 12. stuLinköpings HCRögle | Linköpings HC: 2,86 | Neriješeno: 4,00 | Rögle: 2,04 | Linköpings HC: 2,15 | Rögle: 1,65 | Više: 2,30 | Manje: 1,60 |
| 12. stuHV71Luleå Hockey | HV71: 2,45 | Neriješeno: 4,00 | Luleå Hockey: 2,32 | HV71: 1,91 | Luleå Hockey: 1,83 | Više: 2,25 | Manje: 1,60 |
| 12. stuVäxjöTimraa IK | Växjö: 1,83 | Neriješeno: 4,10 | Timraa IK: 3,30 | Växjö: 1,52 | Timraa IK: 2,47 | Više: 2,25 | Manje: 1,60 |