Přejít na obsah

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · MichalovceX · Remíza2 · TrenčínVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,954,201,9792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce2 · TrenčínVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %2,201,6092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %2,051,7293,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +12 · Trenčín −1Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %1,532,4694,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance (základní hrací doba)

Dvojitá šance (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %1,781,181,3793,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy (základní hrací doba)

Sázka bez remízy (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce2 · TrenčínVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,201,6092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 (základní hrací doba)

Více/méně 1,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,0113,093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 (základní hrací doba)

Více/méně 2,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,6 %1,087,0093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3 (základní hrací doba)

Více/méně 3 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 %1,097,5595,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 (základní hrací doba)

Více/méně 3,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,224,0093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4 (základní hrací doba)

Více/méně 4 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,273,5993,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 (základní hrací doba)

Více/méně 4,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %1,522,4093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5 (základní hrací doba)

Více/méně 5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 %1,732,0594,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5 (základní hrací doba)

Více/méně 5,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %2,061,7193,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6 (základní hrací doba)

Více/méně 6 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 %2,591,4793,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5 (základní hrací doba)

Více/méně 6,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %3,071,3493,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 7 (základní hrací doba)

Více/méně 7 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %4,351,2094,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 7,5 (základní hrací doba)

Více/méně 7,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %4,701,1793,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 8,5 (základní hrací doba)

Více/méně 8,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %7,201,0692,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,0111,092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,039,0092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,213,9092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,372,9093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5 (vč. prodloužení)

Více/méně 5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,542,2891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6 (vč. prodloužení)

Více/méně 6 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %2,601,4593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 7,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %4,601,1692,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 (základní hrací doba)

Více/méně – domácí 1,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,352,9592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 (základní hrací doba)

Více/méně – domácí 2,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %2,051,7092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5 (základní hrací doba)

Více/méně – domácí 3,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %3,601,2592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 (základní hrací doba)

Více/méně – hosté 1,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,223,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 (základní hrací doba)

Více/méně – hosté 2,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5 (základní hrací doba)

Více/méně – hosté 3,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %2,701,4092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)

Oba týmy dají gól (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,115,6092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) −2,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −2,52 · Trenčín +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %6,601,0792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −1,52 · Trenčín +1,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %4,301,1993,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) −0,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −0,52 · Trenčín +0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) +0,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +0,52 · Trenčín −0,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,771,9793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) +1,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +1,52 · Trenčín −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,402,7793 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) +2,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +2,52 · Trenčín −2,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,194,2793,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) +3,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +3,52 · Trenčín −3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,067,2092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −3,52 · Trenčín +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %13,01,0294,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −2,52 · Trenčín +2,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 %7,111,0994,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −1,52 · Trenčín +1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,3 %4,051,2394,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −12 · Trenčín +1Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %3,641,2794,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +1,52 · Trenčín −1,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,9 %1,452,7594,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +22 · Trenčín −2Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %1,253,8194,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +2,52 · Trenčín −2,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 %1,214,2594,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +3,52 · Trenčín −3,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 %1,077,8594,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +4,52 · Trenčín −4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %1,0213,094,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.

  • 1Michalovce2,58 2,95kurz roste+14,3 %
  • XRemíza4,00 4,20kurz roste+5 %
  • 2Trenčín2,19 1,97kurz klesá−10 %