Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)

Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · MichalovceX · Tasapeli2 · TrenčínPalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %2,954,201,9792,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Voittaja (sis. jatkoajan)

Voittaja (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce2 · TrenčínPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %2,201,6092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %2,051,7293,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +12 · Trenčín −1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 %1,532,4694,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika)

Kaksoismahdollisuus (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %1,781,181,3793,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika)

Tasapeli ei vetoa (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce2 · TrenčínPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %2,201,6092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 %1,0113,093,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 %1,087,0093,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,2 %1,097,5595,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,224,0093,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,8 %1,273,5993,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,522,4093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 %1,732,0594,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 %2,061,7193,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 %2,591,4793,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %3,071,3493,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 %4,351,2094,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %4,701,1793,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika)

Yli/Alle 8,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %7,201,0692,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,0111,092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,039,0092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,213,9092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,372,9093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,542,2891,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %2,251,5591,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %2,601,4593,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan)

Yli/Alle 7,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %4,601,1692,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,352,9592,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 %2,051,7092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Kotijoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %3,601,2592,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %1,223,8092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 %1,702,0091,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika)

Vierasjoukkue yli/alle 3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 %2,701,4092,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan)

Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan): keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 %1,115,6092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −2,52 · Trenčín +2,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %6,601,0792,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −1,52 · Trenčín +1,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 %4,301,1993,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus −0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −0,52 · Trenčín +0,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %2,851,3792,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +0,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +0,52 · Trenčín −0,5Palautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 %1,771,9793,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +1,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +1,52 · Trenčín −1,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,402,7793 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +2,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +2,52 · Trenčín −2,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,194,2793,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (varsinainen peliaika)

Pistetasoitus +3,5 (varsinainen peliaika): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +3,52 · Trenčín −3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 %1,067,2092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −3,52 · Trenčín +3,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 %13,01,0294,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −2,52 · Trenčín +2,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 %7,111,0994,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −1,52 · Trenčín +1,5Palautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 %4,051,2394,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce −12 · Trenčín +1Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 %3,641,2794,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +1,52 · Trenčín −1,5Palautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,9 %1,452,7594,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +22 · Trenčín −2Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 %1,253,8194,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +2,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +2,52 · Trenčín −2,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 %1,214,2594,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +3,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +3,52 · Trenčín −3,5Palautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 %1,077,8594,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan)

Pistetasoitus +4,5 (sis. jatkoajan): keskikertoimet
Vetokohde1 · Michalovce +4,52 · Trenčín −4,5Palautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 %1,0213,094,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2 (varsinainen peliaika)

Ottelun alkuun asti · 9 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Michalovce2,58 2,95kerroin noussut+14,3 %
  • XTasapeli4,00 4,20kerroin noussut+5 %
  • 2Trenčín2,19 1,97kerroin laskenut−10 %