Young Boys Bern – Servette Geneva: sestavy
Sestavy
- 1 M. Keller, Hodnocení 6,3
- 33 S. Bukinac, Hodnocení 6,2, Vystřídán
- 23 L. Benito, Kapitán, Hodnocení 7,4
- 30 S. Lauper, Hodnocení 7,2
- 27 L. Blum, Hodnocení 6,2
- 6 E. Fernandes, Hodnocení 7,3
- 8 A. Gigović, Hodnocení 7,9, Žlutá karta, Vystřídán
- 7 A. Virginius, Hodnocení 8,3, Gól, Vystřídán
- 10 A. Sanches, Hodnocení 7,0, Vystřídán
- 16 C. Fassnacht, Hodnocení 5,9, Vystřídán
- 99 S. Essende, Hodnocení 8,9, Gól ×2
- 1 E. Gertmonas, Hodnocení 5,9
- 18 B. Mazikou, Hodnocení 7,7
- 15 M. Burch, Hodnocení 7,7, Gól
- 4 S. Rouiller, Kapitán, Hodnocení 6,9
- 23 Q. Maceiras, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 21 J. Karlsson, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 20 Jarell Njiké Simo, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 6 Pedro Naressi, Hodnocení 7,2
- 9 M. Stevanović, Hodnocení 6,2, Žlutá karta
- 7 K. Mutandwa, Hodnocení 7,3, Gól, Vystřídán
- 27 D. Fofana, Hodnocení 7,1, Vystřídán
Soupisky zápasu
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Boys Bern | ||||||||||||||
| 1M. Keller | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 87 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 33S. Bukinac | 25 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23L. BenitoC | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | 95 % | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 30S. Lauper | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 93 % | 1 | 6 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 27L. Blum | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 47 | 85 % | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 6E. Fernandes | 90 | 7,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 63 | 97 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8A. Gigović | 79 | 7,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 47 | 89 % | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 7A. Virginius | 63 | 8,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 32 | 72 % | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 10A. Sanches | 79 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 89 % | 1 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 16C. Fassnacht | 63 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99S. Essende | 90 | 8,9 | 2 | 0 | 6 | 3 | 15 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 12Bahereba Guirassy | 27 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 56 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 34E. Etoski | 11 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13D. Pech | 11 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22I. Schmidt | 65 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 39 | 90 % | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 9K. Sène | 27 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 44 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Servette Geneva | ||||||||||||||
| 1E. Gertmonas | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 43 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 18B. Mazikou | 90 | 7,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 41 | 90 % | 1 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 15M. Burch | 90 | 7,7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 39 | 85 % | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 4S. RouillerC | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 86 % | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 23Q. Maceiras | 64 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 80 % | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 21J. Karlsson | 55 | 6,6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 92 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20Jarell Njiké Simo | 64 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 19 | 63 % | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 6Pedro Naressi | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 74 % | 1 | 4 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 9M. Stevanović | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 68 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 7K. Mutandwa | 84 | 7,3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 15 | 73 % | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 27D. Fofana | 63 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 76 % | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 17Houboulang Mendes | 26 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 88 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 28D. Douline | 26 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 62 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 22M. Lambourde | 27 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 90S. Mráz | 10 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 14L. Njoh | 35 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 75 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |