Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %3,524,251,7892,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,243,6792,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,273,3592,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %2,701,3891,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,771,9292,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %3,602,802,1590,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,6 %3,353,152,0590,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,921,201,2693,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,601,351,2592,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,671,281,2892,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,451,4892,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,401,5092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,1 %1,0125,097,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,057,7092,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,076,6292,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %1,174,5092,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,293,3393 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,313,0091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,462,4791,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,622,1792,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,751,9792,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,951,7692,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,151,6292,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %2,381,5192,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,671,3991,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %3,241,2891,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,25

Více/méně 5,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %3,601,2592,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,801,2292,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,75

Více/méně 5,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %4,501,1792,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %5,751,1092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %6,331,0993 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 7,5

Více/méně 7,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %9,001,0392,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,144,9092,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,722,0092,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %3,221,3092,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %6,751,0792,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 · 1. poločas

Více/méně 4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,8 %15,51,0194,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,077,1093 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,432,6192,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,301,5392,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %4,311,1892,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %8,501,0593,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,174,4092,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,871,8593 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %3,651,2492,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %7,951,0693,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,9 %19,01,0195,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,781,9292,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %4,701,1592,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %10,51,0293 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,552,3092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,501,2592,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %8,401,0492,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %1,067,8093,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,372,8592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %2,151,6292,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %3,901,2292,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %7,701,0693,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,452,5091,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %3,001,3593,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %7,001,0792,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,303,2092,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %2,401,5293,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %5,251,1393 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,551,4391,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %2,051,6591,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %6,001,0992,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %3,321,2791,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %2,911,3089,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,201,5691,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,602,1692 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,25

Asijský handicap +1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %1,462,4090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,402,6792,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,75

Asijský handicap +1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,283,0289,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2

Asijský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,193,9091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,154,6092 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %8,401,0391,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %3,401,2591,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,622,1091,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,154,4791,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,0210,092,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %7,201,0591,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %3,201,2891,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,682,0091,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,193,8791,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5 · 2. poločas

Asijský handicap +2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,038,1091,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %25,012,51,0290,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %15,010,01,0992,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 %6,756,101,2791 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,924,402,7089,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,425,404,7090,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,167,759,1090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +4

Evropský handicap +4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,0511,517,091,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %10,54,601,2589,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,3 %1,603,404,7088,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 1. poločas

Evropský handicap +2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %1,166,1013,090,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %8,904,901,2891,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 %1,673,754,0089,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 2. poločas

Evropský handicap +2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,226,0010,592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:21:31:41:51:61:71:81:92:02:12:22:32:42:52:62:72:83:03:13:23:33:43:53:63:73:83:94:04:14:24:34:44:54:64:74:84:95:05:15:25:35:45:55:65:75:86:06:16:26:36:46:56:67:07:17:27:37:47:58:2Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 64,8 %38,018,015,019,031,065,0125,0175,0176,0301,026,09,759,0011,019,039,085,0125,0176,0226,031,013,09,7013,022,045,0100,0150,0176,055,023,019,021,038,075,0125,0200,0201,0276,0100,050,045,055,075,0125,0200,0250,0251,0301,0175,0125,0100,0125,0150,0200,0250,0275,0301,0250,0200,0200,0225,0250,0275,0300,0275,0275,0250,0275,0287,5300,0276,064,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,2 %5,4213,015,08,607,755,4225,012,02,6279,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · 1X2

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1FC Luzern3,52 3,52Beze změny
  • XRemíza4,27 4,25kurz klesá−0,6 %
  • 2Young Boys Bern1,78 1,78kurz roste+0,3 %