Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %3,554,271,7892,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,243,6892,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,273,3592,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,701,3991,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,771,9292,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %3,602,802,1590,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 %3,353,152,0590,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,921,201,2693,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,601,351,2592,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,671,281,2892,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %2,451,4892,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %2,401,5092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 97,1 %1,0125,097,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,057,7092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,067,0092,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %1,174,7593,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,303,3393,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %1,313,0691,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,462,4791,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,622,1893 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,751,9792,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,951,7893,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,151,6292,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,381,5292,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,671,3991,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %3,151,2891 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %3,601,2793,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %3,801,2292,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,75

Viac/menej 5,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %4,501,1893,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %6,251,0993,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %6,501,0993,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %10,01,0393,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,144,9092,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,722,0092,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %3,221,3092,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %6,751,0792,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,8 %15,51,0194,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,077,1093 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,432,6192,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,301,5392,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %4,311,1892,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %8,501,0593,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,174,4092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,871,8593 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %3,651,2492,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %7,951,0693,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 %19,01,0195,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,781,9292,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %4,701,1592,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %10,51,0293 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,552,3092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,501,2592,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %8,401,0492,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %1,067,8093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,372,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %2,151,6292,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %3,901,2292,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %7,701,0693,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,452,5091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %3,001,3593,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %7,001,0792,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,303,2092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %2,401,5293,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %5,251,1393 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %2,551,4391,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 %2,051,6591,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %6,001,0992,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %3,351,2792,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %2,911,3089,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,201,5691,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,602,1792,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,25

Ázijský handicap +1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,462,4090,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,412,6792,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,75

Ázijský handicap +1,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,283,0289,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2

Ázijský handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 %1,203,8291,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,154,6092 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %8,401,0391,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %3,401,2591,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,622,1091,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,154,4791,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,0210,092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %7,201,0591,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %3,201,2891,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,682,0091,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,193,8791,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Luzern2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,038,1091,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %25,012,51,0290,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %15,010,01,0992,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 %6,756,101,2791 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %1,924,402,7089,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,425,404,7090,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,167,759,1090,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,0511,517,091,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %10,54,601,2589,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,3 %1,603,404,7088,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,166,1013,090,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %8,904,901,2891,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,6 %1,673,754,0089,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC LuzernX · Remíza2 · Young Boys BernVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,226,0010,592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:21:31:41:51:61:71:81:92:02:12:22:32:42:52:62:72:83:03:13:23:33:43:53:63:73:83:94:04:14:24:34:44:54:64:74:84:95:05:15:25:35:45:55:65:75:86:06:16:26:36:46:56:67:07:17:27:37:47:58:2Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 64,8 %38,018,015,019,031,065,0125,0175,0176,0301,026,09,759,0011,019,039,085,0125,0176,0226,031,013,09,7013,022,045,0100,0150,0176,055,023,019,021,038,075,0125,0200,0201,0276,0100,050,045,055,075,0125,0200,0250,0251,0301,0175,0125,0100,0125,0150,0200,0250,0275,0301,0250,0200,0200,0225,0250,0275,0300,0275,0275,0250,0275,0287,5300,0276,064,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 79,2 %5,4213,015,08,607,755,4225,012,02,6279,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · 1X2

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.

  • 1FC Luzern3,52 3,55kurz rastie+0,7 %
  • XRemíza4,27 4,27Bez zmeny
  • 2Young Boys Bern1,78 1,78Bez zmeny