FC Luzern – FC Basel 1893: sestavy
Sestavy
- 30 K. Letica, Hodnocení 5,9
- 14 A. Cigaņiks, Hodnocení 6,2
- 46 B. Freimann, Hodnocení 6,0, Žlutá karta
- 13 B. Freimann, Hodnocení 6,0, Žlutá karta
- 22 R. Fernandes, Hodnocení 6,9
- 11 M. Di Giusto, Kapitán, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 6 L. Bertone, Hodnocení 6,9
- 80 Mio Zimmermann, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 24 T. Owusu, Hodnocení 6,9, Vystřídán
- 16 O. Tshikomb, Hodnocení 7,7, Gól, Vystřídán
- 19 D. Mikołajewski, Hodnocení 5,7, Vystřídán
- 13 M. Salvi, Hodnocení 6,9
- 27 K. Rüegg, Hodnocení 6,6, Žlutá karta, Vystřídán
- 55 A. Victory, Hodnocení 6,9
- 24 F. Daniliuc, Hodnocení 6,7
- 6 K. Tsunemoto, Hodnocení 6,9
- 5 Metinho, Hodnocení 7,0
- 44 J. Harder, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 7 P. Otele, Hodnocení 7,3, Gól, Vystřídán
- 10 X. Shaqiri, Kapitán, Hodnocení 9,9, Gól ×2, Žlutá karta, Vystřídán
- 11 K. Olaigbe, Hodnocení 7,9
- 9 Ž. Celar, Hodnocení 7,0, Gól, Vystřídán
Soupisky zápasu
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Luzern | ||||||||||||||
| 30K. Letica | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 62 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 14A. Cigaņiks | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 39 | 77 % | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 46B. Freimann | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 78 % | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 13B. Freimann | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 | 78 % | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 22R. Fernandes | 90 | 6,9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 43 | 74 % | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 11M. Di GiustoC | 83 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 70 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 6L. Bertone | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 69 % | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 80Mio Zimmermann | 60 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 67 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 24T. Owusu | 60 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 95 % | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 16O. Tshikomb | 60 | 7,7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19D. Mikołajewski | 72 | 5,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 55 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 7A. Oehlers | 30 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 82 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10Lucas Ferreira | 30 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 21 | 76 % | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 15N. Toggenburger | 18 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 50 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 27L. Villiger | 11 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FC Basel 1893 | ||||||||||||||
| 13M. Salvi | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 76 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 27K. Rüegg | 61 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 | 84 % | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 55A. Victory | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 83 % | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 24F. Daniliuc | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 65 | 83 % | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 6K. Tsunemoto | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 80 % | 1 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 5Metinho | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 95 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 44J. Harder | 72 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 85 % | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 7P. Otele | 61 | 7,3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 17 | 59 % | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 10X. ShaqiriC | 72 | 9,9 | 2 | 1 | 2 | 2 | 38 | 79 % | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 11K. Olaigbe | 90 | 7,9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 25 | 88 % | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 9Ž. Celar | 85 | 7,0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 13 | 31 % | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 37G. Koloto | 18 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 67 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 8L. Małachowski Thorell | 18 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17A. Malouda | 29 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 88 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 22C. Michelin | 29 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 90 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 4B. Omeragić | 9 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 89 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |