Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,444,755,3391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,323,0592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,452,5292 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,174,1491,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,25

Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,861,8392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %1,852,814,9090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,743,204,6590,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,131,152,4592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,141,301,8591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %1,141,301,9092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,253,2089,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,253,2089,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,8 %1,0123,096,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,0110,291,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,086,4092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 %1,126,2195,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %1,412,5390,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,442,5592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,632,1091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,821,8992,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %2,331,5593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,501,4290,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,2 %4,401,2195,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %4,751,1592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,2 %8,801,0896,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 %8,691,0594,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,174,4092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,881,8292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %3,651,2392 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %9,001,0594 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,105,8592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,542,3092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,621,4292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %5,121,1392,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,059,0094 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,333,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %2,011,6991,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %3,521,2491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,372,6089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %2,701,3590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %6,501,0892,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,283,3092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %2,251,5692,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %4,901,1492,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,332,9691,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %2,621,4191,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %6,101,0891,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 %16,51,0195,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %6,001,0589,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %5,251,1393 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %11,01,0192,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %3,301,3093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 %2,291,5090,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %6,101,0892,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3

Asijský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %5,271,1493,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %3,401,2691,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,711,3891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,75

Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,321,4990,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,071,6692,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,632,1192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,502,3191,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,432,6092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,322,8289,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,144,8592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,038,9092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %8,401,0391,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %3,751,2191,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,154,4791,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %1,0113,093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %6,701,0691,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %3,201,2891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,701,9791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,164,3591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Žilina2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %1,0112,093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −5

Evropský handicap −5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 %22,013,01,0290,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %13,09,401,0990,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 88 %6,205,921,2488 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 88,1 %3,434,351,6388,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 88,1 %2,043,862,5988,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89 %1,127,0010,8789 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,0211,525,2590,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %1,0113,037,091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %11,05,501,2291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 %4,003,101,8589,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,155,7519,091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %8,105,101,3091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %3,303,401,9289,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · ŽilinaX · Remíza2 · MichalovceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,175,9015,091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:110:210:311:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:56:67:07:17:27:37:47:58:08:18:28:38:49:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 59,2 %26,023,0401,0401,037,080,0150,0200,0225,0401,0401,0401,011,08,95401,015,037,090,0175,0225,0401,0401,0401,0501,0388,5301,0301,0501,08,777,6011,8729,580,0150,0225,0225,0401,0401,010,258,7714,1234,090,0175,0225,0401,0501,016,2514,022,055,0125,0200,0225,0401,032,027,045,085,0150,0200,0401,070,060,085,0125,0200,0225,0276,0100,090,0125,0175,0225,0301,0263,5313,5338,5376,0226,0338,5351,0363,559,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 80,6 %2,0714,2540,04,728,1012,016,016,08,3580,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 %2,081,7394,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1Žilina1,49 1,44kurz klesá−3,4 %
  • XRemíza4,33 4,77kurz roste+10,3 %
  • 2Michalovce4,75 5,51kurz roste+16,1 %