Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,664,304,3093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,392,8393,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,432,6292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,303,1792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,761,9392,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,072,624,2590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %1,952,954,0090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 %1,201,212,1093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,3 %1,151,401,6591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,221,321,7092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,372,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,422,6592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 96 %1,0119,596 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,106,1293,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %1,135,3393,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,155,0093,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,273,4092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %1,472,5292,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,582,2793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %1,791,9593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,971,7793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %2,221,6093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,621,4593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,901,3692,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %3,161,3293,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %4,001,2293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %5,041,1493,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,25

Více/méně 5,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %5,331,1393,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %5,571,1293,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6

Více/méně 6: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %8,851,0493,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %10,01,0494,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 7,5

Více/méně 7,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,8 %23,01,0196,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,204,1293 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,25 · 1. poločas

Více/méně 1,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,682,0592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %2,001,7493,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75 · 1. poločas

Více/méně 1,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,351,5292,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %4,101,2092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %9,201,0493,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 1. poločas

Více/méně 4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,6 %22,01,0196,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,115,6592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,612,2293,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,851,3893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %5,751,1293,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 %13,01,0294,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,077,0092,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,452,5592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %2,371,5192,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %4,501,1792,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %8,601,0492,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,502,4292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %3,301,2992,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %7,901,0491,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,352,9592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %2,551,4592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %5,901,1092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,293,2592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %2,381,5092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %5,501,1293,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,8 %13,51,0294,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 98,3 %36,51,0198,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,121,6492,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %6,481,0892,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,741,9892,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %4,751,1592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %10,51,0192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %3,051,2890,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,351,4790,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %7,301,0692,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %4,451,1692 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,8 %3,401,2289,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,75

Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,851,3290,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %2,501,4692,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,25

Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %2,251,5592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,001,7392,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,622,1592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %1,432,4790,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,213,4589,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,204,0092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,057,8592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas

Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %10,01,0292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %4,501,1491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas

Asijský handicap −0,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %2,551,4692,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %2,031,6791,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas

Asijský handicap −0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,742,0093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,184,0091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %1,0112,093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas

Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %8,401,0391,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %3,851,2091,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,901,7591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,213,7591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FC2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,029,5092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −5

Evropský handicap −5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %26,014,251,0191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %17,7511,01,0590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %9,007,251,1790,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %4,554,921,4690,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %2,514,092,1390 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,206,608,5291 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 %1,0513,6227,594,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,0113,2534,591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %13,06,601,1792,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %4,903,351,7392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,205,4016,092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %10,06,001,2392,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %4,103,551,7992,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Charlotte FCX · Remíza2 · CF MontréalVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,235,2512,592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:110:211:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:29:3Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 64,5 %23,020,0401,0401,030,065,0137,5225,0275,0401,0501,0401,011,08,30401,013,030,080,0175,0250,0300,0401,0401,0501,0351,0276,0401,010,08,0011,028,075,0175,0250,0300,0401,0501,013,010,015,533,0100,0200,0275,0501,0401,024,018,028,060,0125,0225,0300,0501,055,040,060,0100,0200,0250,0501,0125,090,0125,0175,0250,0275,0175,0150,0175,0225,0275,0338,5338,5351,0363,5388,5363,5338,5301,064,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 80,4 %2,4213,035,04,907,009,8018,014,06,7080,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 15 sázkových kanceláří.

  • 1Charlotte FC1,53 1,66kurz roste+8,5 %
  • XRemíza4,60 4,30kurz klesá−6,5 %
  • 2CF Montréal5,00 4,35kurz klesá−13 %