Charlotte FC – CF Montréal: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds13 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,66 | 4,30 | 4,30 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,39 | 2,83 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,43 | 2,62 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,30 | 3,17 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,75
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,76 | 1,93 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,07 | 2,62 | 4,25 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,95 | 2,95 | 4,00 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,20 | 1,21 | 2,10 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,15 | 1,40 | 1,65 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 2:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,22 | 1,32 | 1,70 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,37 | 2,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,42 | 2,65 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 96 % | 1,01 | 19,5 | 96 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,10 | 6,12 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,13 | 5,33 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,27 | 3,40 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,47 | 2,52 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,58 | 2,27 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,79 | 1,95 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds13 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,97 | 1,77 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,22 | 1,60 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,62 | 1,45 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,90 | 1,36 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 3,16 | 1,32 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 5,04 | 1,14 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 5,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 5,33 | 1,13 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 5,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 5,57 | 1,12 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 6
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 8,85 | 1,04 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 6,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 10,0 | 1,04 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 7,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,8 % | 23,0 | 1,01 | 96,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,20 | 4,12 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,00 | 1,74 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,35 | 1,52 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 4,10 | 1,20 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 9,20 | 1,04 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,6 % | 22,0 | 1,01 | 96,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,11 | 5,65 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,61 | 2,22 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,85 | 1,38 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 5,75 | 1,12 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,07 | 7,00 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,37 | 1,51 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 4,50 | 1,17 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 8,60 | 1,04 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,50 | 2,42 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 3,30 | 1,29 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 7,90 | 1,04 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,35 | 2,95 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 5,90 | 1,10 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,29 | 3,25 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,38 | 1,50 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 5,50 | 1,12 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 94,8 % | 13,5 | 1,02 | 94,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 98,3 % | 36,5 | 1,01 | 98,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,12 | 1,64 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 6,48 | 1,08 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,74 | 1,98 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 10,5 | 1,01 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 3,05 | 1,28 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 2,35 | 1,47 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 3,40 | 1,22 | 89,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,75
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,85 | 1,32 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,50 | 1,46 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,25
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,25 | 1,55 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 2,00 | 1,73 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,62 | 2,15 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,25
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,25
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,21 | 3,45 | 89,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,05 | 7,85 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 4,50 | 1,14 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 2,55 | 1,46 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,03 | 1,67 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,74 | 2,00 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,18 | 4,00 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 8,40 | 1,03 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 3,85 | 1,20 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,90 | 1,75 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,21 | 3,75 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,02 | 9,50 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −5
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 26,0 | 14,25 | 1,01 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −4
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 17,75 | 11,0 | 1,05 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 9,00 | 7,25 | 1,17 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 4,55 | 4,92 | 1,46 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,51 | 4,09 | 2,13 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,20 | 6,60 | 8,52 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,1 % | 1,05 | 13,62 | 27,5 | 94,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +3
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,01 | 13,25 | 34,5 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 13,0 | 6,60 | 1,17 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 4,90 | 3,35 | 1,73 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,20 | 5,40 | 16,0 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 10,0 | 6,00 | 1,23 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 4,10 | 3,55 | 1,79 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Charlotte FC | X · Oavgjort | 2 · CF Montréal | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,23 | 5,25 | 12,5 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Rätt resultat
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-10 | 0-11 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 0-9 | 1-0 | 1-1 | 1-10 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 1-9 | 10-0 | 10-1 | 10-2 | 11-0 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 2-9 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 3-8 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 4-7 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 5-6 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-5 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 7-4 | 8-0 | 8-1 | 8-2 | 8-3 | 9-0 | 9-1 | 9-2 | 9-3 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 64,5 % | 23,0 | 20,0 | 401,0 | 401,0 | 30,0 | 65,0 | 137,5 | 225,0 | 275,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 11,0 | 8,30 | 401,0 | 13,0 | 30,0 | 80,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 351,0 | 276,0 | 401,0 | 10,0 | 8,00 | 11,0 | 28,0 | 75,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 501,0 | 13,0 | 10,0 | 15,5 | 33,0 | 100,0 | 200,0 | 275,0 | 501,0 | 401,0 | 24,0 | 18,0 | 28,0 | 60,0 | 125,0 | 225,0 | 300,0 | 501,0 | 55,0 | 40,0 | 60,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 501,0 | 125,0 | 90,0 | 125,0 | 175,0 | 250,0 | 275,0 | 175,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 338,5 | 338,5 | 351,0 | 363,5 | 388,5 | 363,5 | 338,5 | 301,0 | 64,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 80,4 % | 2,42 | 13,0 | 35,0 | 4,90 | 7,00 | 9,80 | 18,0 | 14,0 | 6,70 | 80,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 15 spelbolag.
- 1Charlotte FC1,53 1,66+8,5 %
- XOavgjort4,60 4,30−6,5 %
- 2CF Montréal5,00 4,35−13 %