Sestavy
- 99 G. Anestis, Hodnocení 6,9
- 73 N. Ilaș, Hodnocení 7,5
- 94 M. Diarra, Hodnocení 8,2
- 4 A. Miron, Kapitán, Hodnocení 6,6, Žlutá karta
- 2 B. Bayeye, Hodnocení 7,2
- 67 E. Papa, Hodnocení 6,3
- 3 C. Petro, Hodnocení 6,9
- 21 Lucas de Vega, Hodnocení 7,4, Vystřídán
- 7 S. Mailat, Hodnocení 10,0, Gól ×2, Vystřídán
- 41 A. Dumiter, Hodnocení 6,3, Gól, Vystřídán
- 11 Z. Mitrov, Hodnocení 8,3, Gól, Vystřídán
- 91 D. Lazar, Hodnocení 6,3
- 3 Fábio Vianna, Hodnocení 5,2, Vystřídán
- 31 L. Rose, Hodnocení 4,5
- 4 S. Karamoko, Hodnocení 6,0, Žlutá karta
- 2 Cascardo, Hodnocení 5,9
- 7 R. Silaghi, Hodnocení 6,3, Vystřídán
- 6 N. Păun, Kapitán, Hodnocení 6,7
- 17 D. Andrei, Hodnocení 5,3, Vystřídán
- 23 Hunor Batzula, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 20 Nacho Heras, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 88 C. Davordzie, Hodnocení 6,6
Soupisky zápasu
Botoșani
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Botoșani | ||||||||||||||
| 99G. Anestis | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 45 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 73N. Ilaș | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 73 % | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 94M. Diarra | 90 | 8,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 4A. MironC | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 58 | 81 % | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 2B. Bayeye | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 86 % | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 67E. Papa | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 | 70 % | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 3C. Petro | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | 84 % | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| 21Lucas de Vega | 70 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 | 87 % | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 7S. Mailat | 39 | 10,0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 | 100 % | 1 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 41A. Dumiter | 70 | 6,3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 19 | 79 % | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 11Z. Mitrov | 65 | 8,3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 14 | 71 % | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 10Ș. Bodișteanu | 51 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 82 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 77Gama Gabriel | 25 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 75 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9J. Marković | 20 | 7,0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 26H. Ongenda | 20 | 6,9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 89 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Sepsi | ||||||||||||||
| 91D. Lazar | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 59 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 3Fábio Vianna | 45 | 5,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 57 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31L. Rose | 90 | 4,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 72 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4S. Karamoko | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 70 % | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 2Cascardo | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | 83 % | 0 | 2 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| 7R. Silaghi | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 94 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 6N. PăunC | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 76 % | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 17D. Andrei | 61 | 5,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 | 67 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23Hunor Batzula | 45 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 93 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 20Nacho Heras | 86 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 88C. Davordzie | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 68 % | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 28V. Daguin | 4 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 100 % | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27Raul Cîmpean | 45 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 80 % | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 9B. Cmiljanić | 29 | 6,2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 5B. Vătăjelu | 45 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 64 % | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 25B. Oteliță | 45 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 82 % | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |