Přejít na obsah

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %5,254,251,5292,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,572,2592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,672,0892,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %4,001,2193,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,881,8392,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %5,052,521,9790,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 %4,752,871,8591 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,351,201,1493,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,701,401,1491,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,821,321,1792,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %3,221,2690,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %3,201,2790,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 %1,0212,594,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 %1,0310,093,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,25

Více/méně 1,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %1,115,6692,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,174,4992,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,204,0092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,233,6291,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,402,7092,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %1,712,0593,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,921,8293,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %2,171,6393,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %2,431,5193,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,75

Více/méně 3,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %2,751,3891,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %3,541,2692,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,25

Více/méně 4,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %3,851,2292,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %4,201,1992,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,75

Více/méně 4,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %5,331,1393,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 %7,001,0893,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %7,501,0793,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %14,01,0194,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,263,4792,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,251,5892,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %5,001,1492,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,7 %11,51,0293,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,164,5792,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,791,9092,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %3,401,2792,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %7,351,0693 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 · 2. poločas

Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 %16,01,0195 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,482,4592,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %3,271,2892,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %8,701,0493,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 96,7 %22,51,0196,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %2,501,4692,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %8,101,0492,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %12,51,0193,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,121,6291,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %6,401,0892,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %12,01,0193,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,096,2293,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,512,4092,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %2,551,4592,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %5,001,1492,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %9,851,0393,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %3,501,2793,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %8,001,0492 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,402,7592,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %2,751,4092,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %6,401,0892,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %3,701,2291,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %3,001,3291,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 %12,01,0294 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %5,001,1492,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %4,051,1790,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %2,851,3591,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %2,401,5293,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %2,151,6392,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,25

Asijský handicap +1,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,672,1093 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,532,3592,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,75

Asijský handicap +1,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,402,7292,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2

Asijský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,253,5092,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,25

Asijský handicap +2,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,213,8792,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,194,2092,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +3,5

Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,057,8092,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %4,501,1289,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25 · 1. poločas

Asijský handicap +0,25 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 %2,101,5789,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,5 %1,711,8889,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75 · 1. poločas

Asijský handicap +0,75 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,492,2790 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,144,1589,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,0110,091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %4,251,1489,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,25 · 2. poločas

Asijský handicap +0,25 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,241,5491,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90 %1,821,7890 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +0,75 · 2. poločas

Asijský handicap +0,75 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,592,1391,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1 · 2. poločas

Asijský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 %1,342,7089,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,203,5589,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Asijský handicap +2,5 · 2. poločas

Asijský handicap +2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,027,5089,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %36,010,251,0189,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,9 %50,017,251,0294,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %11,877,171,1390,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 88 %2,263,622,3888 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89 %1,474,504,4789 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 88,8 %1,166,578,9588,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +4

Evropský handicap +4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 88,7 %1,049,3716,7588,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %22,05,401,1490,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,6 %1,703,104,6088,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 1. poločas

Evropský handicap +2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %1,165,7514,090,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %17,05,601,1791,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 %1,823,303,9090,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Evropský handicap +2 · 2. poločas

Evropský handicap +2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · AFK Csíkszereda Miercurea CiucX · Remíza2 · FC Universitatea ClujVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,235,5010,591,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:20:30:40:50:60:70:81:01:11:21:31:41:51:61:71:82:02:12:22:32:42:52:62:72:83:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:65:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:3Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 68,2 %16,08,107,8010,520,045,0100,0175,0176,016,57,807,7010,519,545,0100,0175,0201,031,515,7514,020,039,080,0150,0225,0201,085,045,044,057,5100,0150,0225,0275,0301,0175,0125,0125,0150,0200,0250,0300,0275,0237,5237,5250,0275,0300,5301,0251,0300,0300,0300,568,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 84,1 %8,8516,521,012,07,004,7050,015,02,2684,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %1,921,8694,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · 1X2

Posledních 7 dní · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc4,97 5,29kurz roste+6,3 %
  • XRemíza3,72 4,27kurz roste+14,8 %
  • 2FC Universitatea Cluj1,56 1,52kurz klesá−2,6 %