AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc – FC Universitatea Cluj: kursy
AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc – FC Universitatea Cluj,sob. 7 lis14:00
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs13 bukmacherów · Payout 93,2% | 5,50 | 4,37 | 1,51 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs11 bukmacherów · Payout 92,8% | 1,57 | 2,27 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,68 | 2,05 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,3% | 4,05 | 1,19 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,92 | 1,80 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 91% | 5,10 | 2,55 | 1,96 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,1% | 4,80 | 2,87 | 1,85 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93,6% | 2,35 | 1,20 | 1,14 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,72 | 1,40 | 1,14 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,82 | 1,33 | 1,17 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,8% | 3,25 | 1,26 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,9% | 3,20 | 1,27 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 94,3% | 1,02 | 12,5 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 93,4% | 1,03 | 10,0 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92% | 1,10 | 5,50 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,17 | 4,50 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,23 | 3,70 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,38 | 2,70 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,7% | 1,68 | 2,07 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 93% | 1,90 | 1,82 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,13 | 1,64 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,7% | 2,40 | 1,51 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,75 | 1,39 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 3,40 | 1,26 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,2% | 3,72 | 1,22 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,3% | 4,11 | 1,19 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 4,75 | 1,15 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,2% | 6,61 | 1,08 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,4% | 7,35 | 1,07 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 94,2% | 14,0 | 1,01 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,26 | 3,45 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,25 | 1,57 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,8% | 5,00 | 1,14 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,7% | 11,5 | 1,02 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,16 | 4,50 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,80 | 1,89 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,4% | 3,42 | 1,26 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93% | 7,35 | 1,06 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 95% | 16,0 | 1,01 | 95% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,49 | 2,41 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 3,30 | 1,28 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93,4% | 8,80 | 1,04 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 96,8% | 23,0 | 1,01 | 96,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 2,55 | 1,46 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 8,25 | 1,04 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,4% | 12,5 | 1,01 | 93,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 2,15 | 1,62 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 6,50 | 1,08 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 12,0 | 1,01 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 93% | 1,09 | 6,17 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,51 | 2,36 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,2% | 2,56 | 1,44 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,2% | 9,85 | 1,03 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90% | 1,50 | 2,25 | 90% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,2% | 3,50 | 1,27 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 8,00 | 1,05 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,40 | 2,75 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 2,75 | 1,40 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 6,25 | 1,09 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,75 | 1,22 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 3,00 | 1,32 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 94% | 12,0 | 1,02 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,8% | 5,00 | 1,14 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,8% | 4,05 | 1,17 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,1% | 2,85 | 1,34 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,37 | 1,52 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,4% | 2,17 | 1,61 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,25
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,69 | 2,05 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,53 | 2,33 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,75
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,40 | 2,65 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,6% | 1,25 | 3,43 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,25
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,23 | 3,72 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,19 | 4,15 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +3,5
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,5% | 1,05 | 7,80 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 4,50 | 1,12 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,8% | 2,10 | 1,57 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90% | 1,71 | 1,90 | 90% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,1% | 1,48 | 2,30 | 90,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,7% | 1,14 | 4,15 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,7% | 1,01 | 10,0 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,6% | 4,32 | 1,13 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,30 | 1,51 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 89,5% | 1,80 | 1,78 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,62 | 2,10 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,8% | 1,34 | 2,72 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 89,8% | 1,20 | 3,57 | 89,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 89,9% | 1,02 | 7,60 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,7% | 36,5 | 10,25 | 1,01 | 89,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,9% | 51,0 | 17,25 | 1,02 | 94,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,5% | 12,12 | 7,25 | 1,13 | 90,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 87,6% | 2,26 | 3,62 | 2,36 | 87,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 89,2% | 1,48 | 4,50 | 4,42 | 89,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,8% | 1,16 | 6,50 | 8,80 | 88,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +4
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 88,9% | 1,04 | 9,37 | 16,25 | 88,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,5% | 22,0 | 5,50 | 1,14 | 90,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 88,3% | 1,72 | 3,00 | 4,60 | 88,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,17 | 5,75 | 14,0 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 17,0 | 5,75 | 1,17 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,3% | 1,82 | 3,25 | 3,80 | 89,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | X · Remis | 2 · FC Universitatea Cluj | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,23 | 5,50 | 10,5 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 67,9% | 16,0 | 8,10 | 7,75 | 10,0 | 18,5 | 45,0 | 100,0 | 175,0 | 176,0 | 17,0 | 7,90 | 7,70 | 10,0 | 19,0 | 45,0 | 100,0 | 175,0 | 201,0 | 33,0 | 16,0 | 14,0 | 20,0 | 39,0 | 80,0 | 150,0 | 225,0 | 201,0 | 85,0 | 45,0 | 45,0 | 57,5 | 100,0 | 150,0 | 225,0 | 275,0 | 301,0 | 200,0 | 125,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 250,0 | 300,0 | 275,0 | 250,0 | 237,5 | 250,0 | 275,0 | 300,5 | 301,0 | 251,0 | 300,0 | 300,0 | 301,0 | 67,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 84,4% | 9,05 | 17,0 | 21,5 | 12,0 | 6,90 | 4,65 | 52,5 | 15,5 | 2,26 | 84,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Nieparzyste/parzyste
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,92 | 1,86 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Ostatnie 7 dni · Średni kurs 14 bukmacherów.
- 1AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc4,95 5,50+11,1%
- XRemis3,70 4,38+18,5%
- 2FC Universitatea Cluj1,53 1,50−1,6%