Shrnutí zápasu
Z našich datKonečný výsledek: 1. FC Magdeburg 3 – 0 Hannover 96.
| Údaj | 1. FC Magdeburg | Hannover 96 |
|---|---|---|
| Posledních 5 |
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka a poslední výsledky.
Konečný výsledek: 1. FC Magdeburg 3 – 0 Hannover 96.
| Údaj | 1. FC Magdeburg | Hannover 96 |
|---|---|---|
| Posledních 5 |
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka a poslední výsledky.
Držení míče: 1. FC Magdeburg 50 %, Hannover 96 50 %
Očekávané góly: 1. FC Magdeburg 1,37, Hannover 96 0,91
Střely: 1. FC Magdeburg 18, Hannover 96 15
Střely na branku: 1. FC Magdeburg 8, Hannover 96 4
Rohové kopy: 1. FC Magdeburg 9, Hannover 96 7
Přihrávky: 1. FC Magdeburg 445, Hannover 96 447
Brankáři
Zákroky brankáře: 1. FC Magdeburg 3, Hannover 96 6
Disciplína
Fauly: 1. FC Magdeburg 8, Hannover 96 16
Ofsajdy: 1. FC Magdeburg 3, Hannover 96 0
Žluté karty: 1. FC Magdeburg 1, Hannover 96 2
Červené karty: 1. FC Magdeburg 0, Hannover 96 0
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Magdeburg | |||||||||||||||
| 1D. Reimann | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 56 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
| 28P. Nadjombe | 88 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 19 | 95 % | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 3A. MacNulty | 90 | 7,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 73 | 88 % | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 5T. Müller | 60 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 81 % | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7H. Bockhorn | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 83 % | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 26T. Müsel | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 24 | 88 % | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 38L. Hyryläinen | 73 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 43 | 81 % | 1 | 3 | 1 | 11 | 0 | 0 |
| 23B. Atik | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,10 | 54 | 87 % | 3 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 10M. Kwarteng | 90 | 8,2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0,29 | 41 | 85 % | 3 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 8E. Iyoha | 87 | 7,7 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,41 | 18 | 56 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 22M. Żukowski | 88 | 7,6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0,50 | 17 | 53 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 11F. Chávez | 17 | 7,1 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 8 | 88 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 15D. Heber | 30 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 14 | 100 % | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 6P. Jaeckel | 2 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 67 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9R. Šimić | 2 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29R. Tachie | 3 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hannover 96 | |||||||||||||||
| 30L. Weinkauf | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 48 | 56 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| 33M. Neubauer | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 24 | 79 % | 3 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 4J. Hugonet | 71 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,18 | 52 | 88 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 3B. Tomiak | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 43 | 86 % | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 17B. Allgeier | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,08 | 36 | 81 % | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 13F. Roggow | 45 | 5,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 35 | 74 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10M. Hartel | 90 | 5,6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,09 | 42 | 71 % | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23S. Þórðarson | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,12 | 38 | 84 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 29K. Oudenne | 73 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 88 % | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9B. Källman | 64 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 73 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 44E. Sahiti | 45 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 15 | 73 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8W. Taïbi | 45 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 82 % | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 11B. Pichler | 26 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,08 | 8 | 63 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 5V. Ghiță | 19 | 5,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28Taycan Macid Etcibasi | 17 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | 50 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 14H. Chakroun | 45 | 6,7 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0,27 | 11 | 82 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.
Forma