Dynamo Dresden – Greuther Fürth: kurzy a tipy, pátek 6. 11. 2026 18:30
Dynamo Dresden – Greuther Fürth,pá 6. 11.18:30
Kdo vyhraje · podle kurzů11 sázkových kanceláří
- 50 % Dynamo Dresden
- 24 % Remíza
- 26 % Greuther Fürth
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 % | 1,88 | 3,80 | 3,65 | 93,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,1 % | 1,56 | 2,36 | 94,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,53 | 2,37 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 % | 1,40 | 2,65 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,82 | 1,87 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 % | 2,35 | 2,40 | 3,90 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 % | 2,20 | 2,75 | 3,55 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 % | 1,27 | 1,25 | 1,85 | 94,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 1. poločas
Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 1,22 | 1,44 | 1,52 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 2. poločas
Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,26 | 1,35 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 1. poločas
Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,48 | 2,45 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 2. poločas
Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,5 % | 1,02 | 14,9 | 95,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 % | 1,02 | 11,15 | 93,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,25
Více/méně 1,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 1,10 | 6,33 | 93,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,3 % | 1,17 | 4,85 | 94,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,75
Více/méně 1,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 % | 1,20 | 4,20 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,23 | 3,68 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,25
Více/méně 2,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,75
Více/méně 2,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 % | 1,69 | 2,07 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 % | 1,90 | 1,86 | 94,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,25
Více/méně 3,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 2,12 | 1,65 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 % | 2,40 | 1,53 | 93,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,75
Více/méně 3,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,70 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 3,42 | 1,27 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,25
Více/méně 4,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 3,80 | 1,23 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,8 % | 4,20 | 1,20 | 93,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,75
Více/méně 4,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 % | 5,00 | 1,15 | 93,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5
Více/méně 5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 6,67 | 1,08 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5
Více/méně 5,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 % | 7,75 | 1,07 | 94 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5
Více/méně 6,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,7 % | 15,5 | 1,02 | 95,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7,5
Více/méně 7,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,9 % | 23,0 | 1,01 | 96,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,26 | 3,50 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 2,23 | 1,58 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 11,0 | 1,03 | 94,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,15 | 4,75 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,77 | 1,93 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 3,35 | 1,27 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 7,30 | 1,07 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5
Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 1,13 | 5,25 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5
Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 3,05 | 1,33 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 3,5
Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 6,40 | 1,09 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 4,5
Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 9,40 | 1,03 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 % | 1,31 | 3,20 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5
Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 2,47 | 1,48 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5
Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 % | 5,75 | 1,11 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 3,5
Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,4 % | 14,5 | 1,01 | 94,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 % | 2,25 | 1,65 | 95,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 6,50 | 1,08 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,82 | 1,88 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 4,90 | 1,14 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 10,5 | 1,01 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 % | 3,40 | 1,25 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,3 % | 2,70 | 1,38 | 91,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2
Asijský handicap −2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 5,61 | 1,13 | 94,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,75
Asijský handicap −1,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 3,55 | 1,20 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,25
Asijský handicap −1,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 % | 2,67 | 1,36 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1
Asijský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,48 | 1,47 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,75
Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 2,05 | 1,66 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25
Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25
Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 % | 1,30 | 2,92 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,26 | 3,40 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,07 | 6,70 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5 · 1. poločas
Asijský handicap −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 5,50 | 1,09 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 2,27 | 1,53 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 1,21 | 3,67 | 91,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5 · 2. poločas
Asijský handicap −2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 4,65 | 1,13 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,13 | 1,60 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,25 | 3,40 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,03 | 8,50 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −4
Evropský handicap −4: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 % | 24,0 | 12,5 | 1,02 | 90,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −3
Evropský handicap −3: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 % | 13,0 | 8,50 | 1,10 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2
Evropský handicap −2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 % | 6,00 | 5,40 | 1,33 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1
Evropský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 % | 3,10 | 4,00 | 1,85 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1
Evropský handicap +1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,3 % | 1,27 | 5,60 | 7,75 | 91,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2
Evropský handicap +2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,07 | 10,5 | 21,0 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +3
Evropský handicap +3: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 1,01 | 12,5 | 32,0 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2 · 1. poločas
Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 20,0 | 7,10 | 1,11 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 1. poločas
Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 % | 6,40 | 3,50 | 1,52 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 1,22 | 4,80 | 14,5 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2 · 2. poločas
Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 14,5 | 6,50 | 1,15 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1 · 2. poločas
Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91 % | 5,10 | 3,60 | 1,60 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Dynamo Dresden | XX · Remíza | 22 · Greuther Fürth | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,3 % | 1,26 | 4,75 | 11,0 | 91,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:100:10 | 0:110:11 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 0:80:8 | 0:90:9 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:101:10 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 1:81:8 | 1:91:9 | 10:010:0 | 10:110:1 | 11:011:0 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 2:82:8 | 2:92:9 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 3:83:8 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 4:74:7 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 5:65:6 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:56:5 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 7:47:4 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | 9:09:0 | 9:19:1 | 9:29:2 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 65,9 % | 16,0 | 14,0 | 401,0 | 401,0 | 21,0 | 45,5 | 125,0 | 200,0 | 275,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 9,40 | 7,10 | 401,0 | 11,5 | 26,0 | 75,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 9,95 | 8,00 | 11,0 | 28,0 | 80,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 501,0 | 501,0 | 16,0 | 12,25 | 19,0 | 40,0 | 100,0 | 200,0 | 275,0 | 363,5 | 401,0 | 33,0 | 26,0 | 39,0 | 80,0 | 150,0 | 250,0 | 300,0 | 501,0 | 80,0 | 65,0 | 90,0 | 150,0 | 225,0 | 275,0 | 401,0 | 175,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 401,0 | 225,0 | 225,0 | 250,0 | 275,0 | 501,0 | 363,5 | 363,5 | 376,0 | 388,5 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 65,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 81,4 % | 2,86 | 12,5 | 32,5 | 5,15 | 6,20 | 8,25 | 21,0 | 13,5 | 5,87 | 81,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.
- Dynamo Dresden1,88 → 1,88+0,3 %
- Remíza3,80 → 3,82+0,7 %
- Greuther Fürth3,65 → 3,65Beze změny
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem Dynamo Dresden, šance na výhru 50 %. Remíza: 24 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (11 sázkových kanceláří).
Informace o zápasu
- Stadion
- Rudolf-Harbig-Stadion, Dresden
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.