Shrnutí zápasu
Z našich datKonečný výsledek: 1. FC Kaiserslautern 3 – 0 SV Darmstadt 98.
| Údaj | 1. FC Kaiserslautern | SV Darmstadt 98 |
|---|---|---|
| Posledních 5 |
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka a poslední výsledky.
Konečný výsledek: 1. FC Kaiserslautern 3 – 0 SV Darmstadt 98.
| Údaj | 1. FC Kaiserslautern | SV Darmstadt 98 |
|---|---|---|
| Posledních 5 |
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka a poslední výsledky.
Držení míče: 1. FC Kaiserslautern 56 %, SV Darmstadt 98 44 %
Očekávané góly: 1. FC Kaiserslautern 2,63, SV Darmstadt 98 1,04
Střely: 1. FC Kaiserslautern 21, SV Darmstadt 98 9
Střely na branku: 1. FC Kaiserslautern 7, SV Darmstadt 98 2
Rohové kopy: 1. FC Kaiserslautern 9, SV Darmstadt 98 3
Přihrávky: 1. FC Kaiserslautern 452, SV Darmstadt 98 369
Brankáři
Zákroky brankáře: 1. FC Kaiserslautern 2, SV Darmstadt 98 4
Disciplína
Fauly: 1. FC Kaiserslautern 19, SV Darmstadt 98 14
Ofsajdy: 1. FC Kaiserslautern 0, SV Darmstadt 98 2
Žluté karty: 1. FC Kaiserslautern 3, SV Darmstadt 98 2
Červené karty: 1. FC Kaiserslautern 0, SV Darmstadt 98 0
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Kaiserslautern | |||||||||||||||
| 1J. Krahl | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 68 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 14J. Rasmussen | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 74 | 76 % | 0 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| 4M. Gyamfi | 90 | 7,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 46 | 83 % | 1 | 3 | 2 | 9 | 0 | 1 |
| 33J. Elvedi | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 36 | 81 % | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 22Mika Haas | 74 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 28 | 82 % | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 8S. Şahin | 90 | 8,9 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0,02 | 50 | 84 % | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 6F. Kunze | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 48 | 88 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 26P. Joly | 63 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,01 | 30 | 73 % | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 7M. RitterC | 74 | 7,3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0,39 | 24 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 21M. Sauer | 63 | 7,2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,81 | 19 | 79 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 39T. Fidjeu-Tazemeta | 85 | 8,3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0,59 | 27 | 93 % | 2 | 2 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| 2S. Asta | 27 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 20M. Berisha | 27 | 7,5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0,68 | 5 | 100 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 11I. Kanaté | 16 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 83 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 3A. Murphy | 16 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 12 | 83 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 41D. Schramm | 11 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| SV Darmstadt 98 | |||||||||||||||
| 1M. SchuhenC | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 40 | 45 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| 18R. Petretta | 77 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 72 % | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| 49Y. Lührs | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 49 | 69 % | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 6P. Pfeiffer | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 74 % | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 28C. Lannert | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 39 | 69 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 16H. Akiyama | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 37 | 81 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 17K. Klefisch | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,07 | 56 | 82 % | 1 | 7 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| 22L. Kehl | 68 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 17 | 76 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 41L. Duijvestijn | 87 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,83 | 19 | 84 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 7N. Weißhaupt | 77 | 7,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 13 | 54 % | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 36M. Smit | 90 | 5,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 17 | 71 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 11I. El Kadiri | 13 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3F. Kleinhansl | 9 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25W. Mikelbrencis | 13 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 3 | 33 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9Lee Ho-Jae | 22 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,01 | 6 | 33 % | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 |
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.
Forma