Přejít na obsah

Neco Williams

Levý obránce · Č. 3

Věk
25
Výška
183 cm
Preferovaná noha
Pravá
Tržní hodnota
32 mil. €

Statistiky po sezónách

Neco Williams: statistiky podle sezón a soutěží, od nejnovějších
Soutěž a týmZMinGAZ lav.ŽKČK
2026/27
Premier LeagueNottingham Forest763001010
EFL CupNottingham Forest17900000
2025/26
Premier LeagueNottingham Forest373 20623161
UEFA Europa LeagueNottingham Forest151 04601510
FA CupNottingham Forest17400100
2024/25
Premier LeagueNottingham Forest352 59213770
FA CupNottingham Forest318800220
EFL CupNottingham Forest12200100
2023/24
Premier LeagueNottingham Forest261 63401840
FA CupNottingham Forest529200300
EFL CupNottingham Forest17000000
2022/23
Premier LeagueNottingham Forest311 876101170
EFL CupNottingham Forest422301200
FA CupNottingham Forest17900000
2021/22
ChampionshipFulham FC141 19822020
EFL CupLiverpool FC420102200
UEFA Champions LeagueLiverpool FC318100100
FA CupFulham FC19000000
Premier LeagueLiverpool FC1701100
2020/21
Premier LeagueLiverpool FC624900310
UEFA Champions LeagueLiverpool FC418901200
EFL CupLiverpool FC218000000
Community ShieldLiverpool FC15900000
FA CupLiverpool FC19000000
2019/20
Premier League 2Liverpool FC U211176002300
Premier LeagueLiverpool FC623000310
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U19652912020
FA CupLiverpool FC436001010
EFL TrophyLiverpool FC U21218020000
Premier League CupLiverpool FC U2129600100
EFL CupLiverpool FC19001000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U2119000000
2018/19
U18 Premier LeagueLiverpool FC U181299502020
Premier League 2Liverpool FC U21872000010
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U19761801010
FA Youth CupLiverpool FC U18322200100
Premier League International Cup U21Liverpool FC U211200100
2017/18
U18 Premier LeagueLiverpool FC U18538700110
Premier League 2Liverpool FC U21436000000
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U19218001010
FA Youth CupLiverpool FC U1819600000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U2119000000
2016/17
U18 Premier LeagueLiverpool FC U18654000000
U18 Premier League - National FinalLiverpool FC U18653601000
Celkem za kariéru29421 53692760411
Zobrazit všechny sezóny (11)Zobrazit méně sezón

Poslední zápasy

Neco Williams: poslední zápasy, od nejnovějších
ZápasVýsledekRoleMinHod.GAStř.Na br.xGPřihr.
Doma: Arsenal FC · Premier League0:1ProhraZákl.906,000100,0823
Venku: Crystal Palace · Premier League3:1ProhraZákl.907,100300,1754

Kariéra a přestupy

  1. Liverpool FC→Nottingham Forest

    PřestupPřestupní částka 20 mil. € · Tržní hodnota 8 mil. € · Sezóna 2022/23

  2. Fulham FC→Liverpool FC

    Konec hostováníTržní hodnota 8 mil. € · Sezóna 2021/22

  3. Liverpool FC→Fulham FC

    HostováníTržní hodnota 8 mil. € · Sezóna 2021/22

  4. Liverpool U21→Liverpool FC

    PřestupSezóna 2019/20

  5. Liverpool U18→Liverpool U21

    PřestupSezóna 2019/20

  6. Liverpool Youth→Liverpool U18

    PřestupSezóna 2017/18