Pređi na sadržaj

Neco Williams

Levi bek · Br. 3

Godine
25
Visina
183 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
32 mil. €

Statistika po sezonama

Neco Williams: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAUlaz.ŽKCK
2026/27
Premijer ligaNottingham Forest763001010
EFL CupNottingham Forest17900000
2025/26
Premijer ligaNottingham Forest373.20623161
UEFA Europa LeagueNottingham Forest151.04601510
FA CupNottingham Forest17400100
2024/25
Premijer ligaNottingham Forest352.59213770
FA CupNottingham Forest318800220
EFL CupNottingham Forest12200100
2023/24
Premijer ligaNottingham Forest261.63401840
FA CupNottingham Forest529200300
EFL CupNottingham Forest17000000
2022/23
Premijer ligaNottingham Forest311.876101170
EFL CupNottingham Forest422301200
FA CupNottingham Forest17900000
2021/22
ChampionshipFulham FC141.19822020
EFL CupLiverpool FC420102200
UEFA Champions LeagueLiverpool FC318100100
FA CupFulham FC19000000
Premijer ligaLiverpool FC1701100
2020/21
Premijer ligaLiverpool FC624900310
UEFA Champions LeagueLiverpool FC418901200
EFL CupLiverpool FC218000000
Community ShieldLiverpool FC15900000
FA CupLiverpool FC19000000
2019/20
Premier League 2Liverpool FC U211176002300
Premijer ligaLiverpool FC623000310
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U19652912020
FA CupLiverpool FC436001010
EFL TrophyLiverpool FC U21218020000
Premier League CupLiverpool FC U2129600100
EFL CupLiverpool FC19001000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U2119000000
2018/19
U18 Premier LeagueLiverpool FC U181299502020
Premier League 2Liverpool FC U21872000010
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U19761801010
FA Youth CupLiverpool FC U18322200100
Premier League International Cup U21Liverpool FC U211200100
2017/18
U18 Premier LeagueLiverpool FC U18538700110
Premier League 2Liverpool FC U21436000000
UEFA Youth LeagueLiverpool FC UEFA U19218001010
FA Youth CupLiverpool FC U1819600000
Premier League International Cup U21Liverpool FC U2119000000
2016/17
U18 Premier LeagueLiverpool FC U18654000000
U18 Premier League - National FinalLiverpool FC U18653601000
Ukupno u karijeri29421.53692760411
Prikaži sve sezone (11)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Neco Williams: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirxGPas.
Kod kuće: Arsenal FC · Premijer liga0:1PorazStart906,000100,0823
U gostima: Crystal Palace · Premijer liga3:1PorazStart907,100300,1754

Karijera i transferi

  1. Liverpool FC→Nottingham Forest

    TransferObeštećenje 20 mil. € · Tržišna vrednost 8 mil. € · Sezona 2022/23

  2. Fulham FC→Liverpool FC

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 8 mil. € · Sezona 2021/22

  3. Liverpool FC→Fulham FC

    PozajmicaTržišna vrednost 8 mil. € · Sezona 2021/22

  4. Liverpool U21→Liverpool FC

    TransferSezona 2019/20

  5. Liverpool U18→Liverpool U21

    TransferSezona 2019/20

  6. Liverpool Youth→Liverpool U18

    TransferSezona 2017/18