Inter Club de Escaldes – Universitatea Craiova: sestavy
Inter Club de Escaldes 1, Universitatea Craiova 3
Poločas 0–2Sestavy
- 13 Javier Díaz, Hodnocení 6,6
- 3 Jilmar Torres, Hodnocení 6,3
- 2 Anwar Hernandez, Hodnocení 7,2
- 4 Álex Sánchez, Kapitán, Hodnocení 6,3
- 24 Maurizio Pochettino, Hodnocení 5,9
- 6 Víctor Alonso, Hodnocení 6,3
- 31 Soule Sidibe, Hodnocení 6,6, Vystřídán
- 8 David López, Hodnocení 6,2, Žlutá karta
- 19 Pablo Molina, Hodnocení 7,0
- 11 Domi Berlanga, Hodnocení 5,9, Vystřídán
- 9 Faysal Chouaib, Hodnocení 6,2
- 21 Laurenţiu Popescu, Hodnocení 6,2
- 6 Vladimir Screciu, Hodnocení 7,6
- 24 Nikola Stevanović, Hodnocení 6,3
- 3 Oleksandr Romanchuk, Hodnocení 6,7, Žlutá karta
- 11 Nicușor Bancu, Kapitán, Hodnocení 7,2
- 8 Tudor Băluță, Hodnocení 7,0
- 16 João Lameira, Hodnocení 7,0, Vystřídán
- 17 Carlos Mora, Hodnocení 7,2
- 10 Ștefan Baiaram, Hodnocení 8,0, Gól, Vystřídán
- 9 Assad Al-Hamlawi, Hodnocení 7,3, Gól, Vystřídán
- 20 Alexandru Cicâldău, Hodnocení 7,5
Soupisky zápasu
Inter Club de Escaldes
Nenastoupili
Universitatea Craiova
Nenastoupili
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | xG | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inter Club de Escaldes | |||||||||||||||
| 13Javier Díaz | 86 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 39 | 92 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 3Jilmar Torres | 86 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 75 | 84 % | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2Anwar Hernandez | 86 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 91 | 93 % | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 4Álex SánchezC | 86 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 81 | 94 % | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 24Maurizio Pochettino | 86 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 59 | 76 % | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 6Víctor Alonso | 86 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,04 | 72 | 88 % | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 31Soule Sidibe | 56 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 80 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8David López | 86 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,01 | 52 | 88 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 19Pablo Molina | 86 | 7,0 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 41 | 93 % | 2 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 11Domi Berlanga | 56 | 5,9 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0,24 | 5 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 9Faysal Chouaib | 86 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | 9 | 89 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 7Juan Cámara | 30 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,02 | 9 | 89 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 70Borja Arellano | 30 | 7,3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0,17 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Universitatea Craiova | |||||||||||||||
| 21Laurenţiu Popescu | 86 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 17 | 41 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| 6Vladimir Screciu | 86 | 7,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,22 | 39 | 82 % | 0 | 4 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| 24Nikola Stevanović | 86 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 23 | 74 % | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 3Oleksandr Romanchuk | 86 | 6,7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,31 | 27 | 81 % | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| 11Nicușor BancuC | 86 | 7,2 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 39 | 82 % | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 8Tudor Băluță | 86 | 7,0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,16 | 35 | 80 % | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 16João Lameira | 72 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 22 | 77 % | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 17Carlos Mora | 86 | 7,2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,02 | 22 | 64 % | 2 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 10Ștefan Baiaram | 72 | 8,0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,35 | 28 | 89 % | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 9Assad Al-Hamlawi | 61 | 7,3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0,24 | 6 | 83 % | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 20Alexandru Cicâldău | 86 | 7,5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0,02 | 26 | 81 % | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 23Samuel Teles | 14 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,05 | 4 | 75 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 22Simon Elisor | 25 | 7,3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,56 | 4 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 30David Matei | 14 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |