Přejít na obsah

Slovácko – Teplice: kurzy

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz13 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %2,703,352,4592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5

Více/méně 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,722,0092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól

Oba týmy dají gól: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,602,1892,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,921,7691,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,25

Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,662,0591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %3,202,252,9591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 2. poločas

Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %2,922,572,7291 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,491,301,4393,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,401,451,3593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 2. poločas

Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,401,451,3593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 2. poločas

Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,901,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5

Více/méně 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,0310,1593,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1

Více/méně 1: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,4 %1,0510,3895,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5

Více/méně 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,223,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,75

Více/méně 1,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,312,8789,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2

Více/méně 2: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,332,9592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,25

Více/méně 2,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,512,3091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,75

Více/méně 2,75: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,911,7892,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3

Více/méně 3: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,2 %2,281,5793,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,25

Více/méně 3,25: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,451,4490,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5

Více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %2,751,3891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4

Více/méně 4: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,5 %5,021,1895,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 4,5

Více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %5,251,1393 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5

Více/méně 5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 %11,091,0495,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 5,5

Více/méně 5,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %9,001,0392,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 6,5

Více/méně 6,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,8 %18,51,0195,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 1. poločas

Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,313,1092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 1. poločas

Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,481,4692 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 1. poločas

Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %5,701,1092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 1. poločas

Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 %14,01,0194,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 0,5 · 2. poločas

Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,194,0091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 1,5 · 2. poločas

Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,921,7792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 2,5 · 2. poločas

Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %3,901,2192,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 3,5 · 2. poločas

Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %8,351,0492,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5

Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,8 %1,253,4591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5

Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %2,231,5691,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5

Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %5,071,1392,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 3,5

Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %11,01,0293,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 4,5

Více/méně – domácí 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,6 %29,01,0197,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,001,7091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,8 %6,501,1194,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,1 %20,01,0196,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %4,801,1794,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas

Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %10,01,0292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5

Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 %1,233,6792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5

Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,121,6392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5

Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %4,551,1692,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 3,5

Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %10,01,0393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 4,5

Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 97,2 %26,01,0197,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 %6,001,1294,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,1 %20,01,0196,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %4,401,1993,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas

Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %9,751,0292,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 1. poločas

Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,5 %4,001,2293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Oba týmy dají gól · 2. poločas

Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %3,001,3593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2,5

Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %9,351,0392,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −2

Asijský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,7 %9,621,0594,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5

Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %5,081,1392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1

Asijský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95 %4,351,2195 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,75

Asijský handicap −0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %3,001,2890 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5

Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %2,571,4492,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,25

Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,251,5491,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,522,3592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,75

Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,352,7290,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1

Asijský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,1 %1,244,0895,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,164,5792,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,039,0592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas

Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %8,301,0391,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas

Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %3,051,3091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas

Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,352,8391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,047,5591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas

Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %6,801,0591 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas

Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,801,3591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas

Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,402,6291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas

Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Slovácko2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,076,3091,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −4

Evropský handicap −4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %31,011,251,0190 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −3

Evropský handicap −3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %24,010,251,0289,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2

Evropský handicap −2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %14,08,001,1291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1

Evropský handicap −1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %5,424,521,4290,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1

Evropský handicap +1: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,514,254,7590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2

Evropský handicap +2: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,157,3711,3791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +3

Evropský handicap +3: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,039,8720,8789,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +4

Evropský handicap +4: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90 %1,0111,2531,090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 1. poločas

Evropský handicap −2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %36,09,101,0591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 1. poločas

Evropský handicap −1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %11,04,001,3592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 1. poločas

Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,403,809,5092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2 · 1. poločas

Evropský handicap +2 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,069,5030,092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −2 · 2. poločas

Evropský handicap −2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %24,08,101,0891,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap −1 · 2. poločas

Evropský handicap −1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %8,504,101,3691,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +1 · 2. poločas

Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,403,708,0090,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Evropský handicap +2 · 2. poločas

Evropský handicap +2 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · SlováckoX · Remíza2 · TepliceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,088,0024,091,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Přesný výsledek

Přesný výsledek: průměrné kurzy
Typ sázky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 62,5 %11,58,60401,0401,011,023,060,0125,0225,0250,0401,0401,09,106,10401,08,4517,045,0100,0200,0250,0401,0401,0401,0401,0401,013,08,9010,524,060,0125,0225,0250,0501,0401,027,019,025,045,0100,0175,0250,0250,0401,070,050,067,5100,0175,0225,0250,0401,0150,0125,0150,0200,0225,0250,0501,0225,0200,0225,0250,0250,0501,0250,0250,0250,0250,0401,0401,0401,0501,0501,0401,0401,0401,062,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,1 %4,2712,025,06,155,275,7527,012,03,8579,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,4 %2,011,7894,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1Slovácko2,35 2,70kurz roste+14,9 %
  • XRemíza3,10 3,35kurz roste+8,1 %
  • 2Teplice2,75 2,45kurz klesá−10,9 %