Rezultat final
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie13 case de pariuri · Randament 92,8 % | 2,70 | 3,35 | 2,45 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,72 | 2,00 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,60 | 2,18 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,25
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,66 | 2,05 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,2 % | 3,20 | 2,25 | 2,95 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91 % | 2,92 | 2,57 | 2,72 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 93,7 % | 1,49 | 1,30 | 1,43 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă · Prima repriză
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,40 | 1,45 | 1,35 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă · A doua repriză
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,40 | 1,45 | 1,35 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 0,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,03 | 10,15 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,4 % | 1,05 | 10,38 | 95,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,22 | 3,80 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,75
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,9 % | 1,31 | 2,87 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,33 | 2,95 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,25
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,3 % | 1,51 | 2,30 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,75
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,91 | 1,78 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,2 % | 2,28 | 1,57 | 93,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,25
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,9 % | 2,45 | 1,44 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,75 | 1,38 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,5 % | 5,02 | 1,18 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 4,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93 % | 5,25 | 1,13 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,1 % | 11,09 | 1,04 | 95,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 5,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,4 % | 9,00 | 1,03 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 6,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 95,8 % | 18,5 | 1,01 | 95,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,31 | 3,10 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92 % | 2,48 | 1,46 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,2 % | 5,70 | 1,10 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 0,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,19 | 4,00 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 1,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,92 | 1,77 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 2,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,3 % | 3,90 | 1,21 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 3,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,5 % | 8,35 | 1,04 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,25 | 3,45 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,23 | 1,56 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,4 % | 5,07 | 1,13 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 3,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,3 % | 11,0 | 1,02 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 4,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 97,6 % | 29,0 | 1,01 | 97,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,8 % | 6,50 | 1,11 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 0,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 1,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 4,80 | 1,17 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 2,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,23 | 3,67 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,4 % | 4,55 | 1,16 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 3,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,4 % | 10,0 | 1,03 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 4,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 97,2 % | 26,0 | 1,01 | 97,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 6,00 | 1,12 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 0,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 1,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 4,40 | 1,19 | 93,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 2,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 9,75 | 1,02 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează · Prima repriză
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Ambele echipe marchează · A doua repriză
| Tip de pariu | Da | Nu | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −2,5
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,8 % | 9,35 | 1,03 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −2
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,7 % | 9,62 | 1,05 | 94,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,5 % | 5,08 | 1,13 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95 % | 4,35 | 1,21 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,75
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90 % | 3,00 | 1,28 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,5
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,57 | 1,44 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,25
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,52 | 2,35 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,75
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,35 | 2,72 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 95,1 % | 1,24 | 4,08 | 95,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,16 | 4,57 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +2,5
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,03 | 9,05 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,6 % | 8,30 | 1,03 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,1 % | 3,05 | 1,30 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,35 | 2,83 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,04 | 7,55 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −1,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91 % | 6,80 | 1,05 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic −0,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,80 | 1,35 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,07 | 6,30 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −4
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90 % | 31,0 | 11,25 | 1,01 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −3
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,7 % | 24,0 | 10,25 | 1,02 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −2
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,8 % | 14,0 | 8,00 | 1,12 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −1
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,3 % | 5,42 | 4,52 | 1,42 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +1
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,4 % | 1,51 | 4,25 | 4,75 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +2
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,8 % | 1,15 | 7,37 | 11,37 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +3
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,7 % | 1,03 | 9,87 | 20,87 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +4
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90 % | 1,01 | 11,25 | 31,0 | 90 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −2 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 36,0 | 9,10 | 1,05 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −1 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 11,0 | 4,00 | 1,35 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +1 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,40 | 3,80 | 9,50 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +2 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,06 | 9,50 | 30,0 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −2 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 24,0 | 8,10 | 1,08 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european −1 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 8,50 | 4,10 | 1,36 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +1 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,40 | 3,70 | 8,00 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap european +2 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Slovácko | X · Egal | 2 · Teplice | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,08 | 8,00 | 24,0 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Scor exact
| Tip de pariu | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Randament |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 62,5 % | 11,5 | 8,60 | 401,0 | 401,0 | 11,0 | 23,0 | 60,0 | 125,0 | 225,0 | 250,0 | 401,0 | 401,0 | 9,10 | 6,10 | 401,0 | 8,45 | 17,0 | 45,0 | 100,0 | 200,0 | 250,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 13,0 | 8,90 | 10,5 | 24,0 | 60,0 | 125,0 | 225,0 | 250,0 | 501,0 | 401,0 | 27,0 | 19,0 | 25,0 | 45,0 | 100,0 | 175,0 | 250,0 | 250,0 | 401,0 | 70,0 | 50,0 | 67,5 | 100,0 | 175,0 | 225,0 | 250,0 | 401,0 | 150,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 250,0 | 501,0 | 225,0 | 200,0 | 225,0 | 250,0 | 250,0 | 501,0 | 250,0 | 250,0 | 250,0 | 250,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 62,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Pauză/final
| Tip de pariu | 1/1 · Gazde/Gazde | 1/X · Gazde/Egal | 1/2 · Gazde/Oaspeți | X/1 · Egal/Gazde | X/X · Egal/Egal | X/2 · Egal/Oaspeți | 2/1 · Oaspeți/Gazde | 2/X · Oaspeți/Egal | 2/2 · Oaspeți/Oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 79,1 % | 4,27 | 12,0 | 25,0 | 6,15 | 5,27 | 5,75 | 27,0 | 12,0 | 3,85 | 79,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Impar/Par
| Tip de pariu | Impar | Par | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,4 % | 2,01 | 1,78 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2
Până la startul meciului · Cota medie de la 14 case de pariuri.
- 1Slovácko2,35 2,70+14,9 %
- XEgal3,10 3,35+8,1 %
- 2Teplice2,75 2,45−10,9 %