Přejít na obsah

Santa Clara Broncos – Milwaukee Panthers: kurzy na více/méně

NCAA – basketbal
Kdo vyhraje7 sázkových kanceláří
  1. 90 % Santa Clara Broncos
  2. 10 % Milwaukee Panthers
Kde sledovat

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,761,9592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,881,8693,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,931,7892,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,301,5592,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.