Přejít na obsah

Santa Clara Broncos – Milwaukee Panthers: kurzy

NCAA – basketbal
Kdo vyhraje7 sázkových kanceláří
  1. 91 % Santa Clara Broncos
  2. 9 % Milwaukee Panthers
Kde sledovat

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos2 · Milwaukee PanthersVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,0310,2593,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −16,52 · Milwaukee Panthers +16,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,821,9093 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,851,9194 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara BroncosX · Remíza2 · Milwaukee PanthersVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %1,0424,09,6090,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,702,0091,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,761,9592,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,901,8293 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,981,7492,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 74,5 · 1. poločas

Více/méně 74,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 75,5 · 1. poločas

Více/méně 75,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 76,5 · 1. poločas

Více/méně 76,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 77,5 · 1. poločas

Více/méně 77,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 78,5 · 1. poločas

Více/méně 78,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %2,001,6088,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 71,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 72,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 72,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně – hosté 34,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 34,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −22,52 · Milwaukee Panthers +22,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,401,4791,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −21,52 · Milwaukee Panthers +21,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −20,52 · Milwaukee Panthers +20,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −19,52 · Milwaukee Panthers +19,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %2,001,6088,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −18,52 · Milwaukee Panthers +18,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,951,7692,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −17,52 · Milwaukee Panthers +17,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,931,8494,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −15,52 · Milwaukee Panthers +15,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,712,0192,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −14,52 · Milwaukee Panthers +14,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −13,52 · Milwaukee Panthers +13,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,502,3090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −10,52 · Milwaukee Panthers +10,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −9,52 · Milwaukee Panthers +9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −8,52 · Milwaukee Panthers +8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −7,52 · Milwaukee Panthers +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Santa Clara Broncos −6,52 · Milwaukee Panthers +6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.

  • 1Santa Clara Broncos1,03 1,03kurz klesá−0,3 %
  • 2Milwaukee Panthers13,0 12,0kurz klesá−7,7 %