Cote Santa Clara Broncos – Milwaukee Panthers
Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos | 2 · Milwaukee Panthers | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,4 % | 1,03 | 9,75 | 93,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −17,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −17,5 | 2 · Milwaukee Panthers +17,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 159,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,88 | 1,86 | 93,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos | X · Egal | 2 · Milwaukee Panthers | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,3 % | 1,04 | 24,0 | 9,60 | 90,3 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 155,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 156,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 157,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 158,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,76 | 1,95 | 92,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 160,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,93 | 1,78 | 92,6 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 161,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 162,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 163,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 87,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 90,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 91,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 68,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 69,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 70,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 71,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 72,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −22,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −22,5 | 2 · Milwaukee Panthers +22,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 2,40 | 1,47 | 91,2 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −21,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −21,5 | 2 · Milwaukee Panthers +21,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −20,5 | 2 · Milwaukee Panthers +20,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −19,5 | 2 · Milwaukee Panthers +19,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −18,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −18,5 | 2 · Milwaukee Panthers +18,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,7 % | 1,91 | 1,80 | 92,7 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −16,5 | 2 · Milwaukee Panthers +16,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,71 | 2,01 | 92,5 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −15,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −15,5 | 2 · Milwaukee Panthers +15,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap (spread) −14,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Santa Clara Broncos −14,5 | 2 · Milwaukee Panthers +14,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 1,50 | 2,30 | 90,8 % |
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
De la primele cote · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- 1Santa Clara Broncos1,03 1,03Neschimbată
- 2Milwaukee Panthers13,0 12,0−7,7 %