Přejít na obsah

New Mexico Lobos – Utah Tech Trailblazers: kurzy

NCAA – basketbal

New Mexico Lobos 100, Utah Tech Trailblazers 60

Konec1. čtvrtina 38–332. čtvrtina 62–27

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos2 · Utah Tech TrailblazersVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 95,6 %1,0118,095,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −232 · Utah Tech Trailblazers +23Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,871,9595,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 159,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,881,8593,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico LobosX · Remíza2 · Utah Tech TrailblazersVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %1,0125,512,7590,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,422,6793 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149 (vč. prodloužení)

Více/méně 149 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,333,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 %1,502,5093,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 150 (vč. prodloužení)

Více/méně 150 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,382,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 150,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,8 %1,552,3793,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151 (vč. prodloužení)

Více/méně 151 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 151,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 %1,372,6690,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152 (vč. prodloužení)

Více/méně 152 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,333,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 152,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 %1,412,5791 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 153 (vč. prodloužení)

Více/méně 153 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,382,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 153,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,462,4391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 154 (vč. prodloužení)

Více/méně 154 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 154,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,652,1794 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 155 (vč. prodloužení)

Více/méně 155 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,502,5093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 155,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,652,1793,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 156 (vč. prodloužení)

Více/méně 156 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,592,3094 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 156,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,652,1192,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 157 (vč. prodloužení)

Více/méně 157 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,672,1594 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 157,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,712,0393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 158 (vč. prodloužení)

Více/méně 158 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %1,772,0595 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 158,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,801,9393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 159 (vč. prodloužení)

Více/méně 159 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,871,9595,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 160 (vč. prodloužení)

Více/méně 160 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,931,8995,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 160,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,951,7792,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 161 (vč. prodloužení)

Více/méně 161 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 %2,031,8095,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 161,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,071,7093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 162 (vč. prodloužení)

Více/méně 162 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %2,201,6594,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 162,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,151,6192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163 (vč. prodloužení)

Více/méně 163 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,331,5793,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 163,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %2,231,5390,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164 (vč. prodloužení)

Více/méně 164 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,501,5093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 164,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 %2,351,4790,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165 (vč. prodloužení)

Více/méně 165 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %2,651,4392,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 165,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %2,471,4290,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166 (vč. prodloužení)

Více/méně 166 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %2,801,3892,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %2,651,3790,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167 (vč. prodloužení)

Více/méně 167 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,051,3292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %3,151,3092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %3,701,2492,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %3,701,2492,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5 · 1. poločas

Více/méně 66,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,135,0092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5 · 1. poločas

Více/méně 68,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,204,0092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 70,5 · 1. poločas

Více/méně 70,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,313,1592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 72,5 · 1. poločas

Více/méně 72,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,432,6092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 73,5 · 1. poločas

Více/méně 73,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,602,1792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 74,5 · 1. poločas

Více/méně 74,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 75,5 · 1. poločas

Více/méně 75,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,632,1091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 76,5 · 1. poločas

Více/méně 76,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,801,9092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 77,5 · 1. poločas

Více/méně 77,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,881,8192,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 78,5 · 1. poločas

Více/méně 78,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,9 %2,051,7092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 79,5 · 1. poločas

Více/méně 79,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,151,6192,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 80,5 · 1. poločas

Více/méně 80,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,751,3891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 82,5 · 1. poločas

Více/méně 82,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,501,2592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %4,501,1792,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %5,751,1092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,562,2291,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,622,1292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,582,1591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,701,9991,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 92,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,971,7292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 93,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,131,6091,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 46,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 63,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 63,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 64,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 64,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,562,2291,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 65,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 65,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,562,2091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 66,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 66,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,652,0591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 67,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,811,8691,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 68,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 69,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,071,6391,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 70,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,231,5591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 32,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 33,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 34,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 34,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −31,52 · Utah Tech Trailblazers +31,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %3,651,2492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −312 · Utah Tech Trailblazers +31Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %3,601,2592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −30,52 · Utah Tech Trailblazers +30,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %3,051,2890,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −302 · Utah Tech Trailblazers +30Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %3,151,3092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −29,52 · Utah Tech Trailblazers +29,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,9 %2,771,3389,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −292 · Utah Tech Trailblazers +29Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −28,52 · Utah Tech Trailblazers +28,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %2,571,3990,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −282 · Utah Tech Trailblazers +28Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %2,601,4492,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −27,52 · Utah Tech Trailblazers +27,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,411,4690,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −272 · Utah Tech Trailblazers +27Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %2,401,5393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −26,52 · Utah Tech Trailblazers +26,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,271,5592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −262 · Utah Tech Trailblazers +26Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,251,6193,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −25,52 · Utah Tech Trailblazers +25,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,181,6393,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −252 · Utah Tech Trailblazers +25Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %2,221,6394 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −24,52 · Utah Tech Trailblazers +24,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %2,051,7293,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −242 · Utah Tech Trailblazers +24Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %2,051,7795 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −23,52 · Utah Tech Trailblazers +23,5Výplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,921,8393,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −22,52 · Utah Tech Trailblazers +22,5Výplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,801,9393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −222 · Utah Tech Trailblazers +22Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %1,692,1394,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −21,52 · Utah Tech Trailblazers +21,5Výplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,702,0392,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −212 · Utah Tech Trailblazers +21Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,632,2294 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −20,52 · Utah Tech Trailblazers +20,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,592,1591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −202 · Utah Tech Trailblazers +20Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,562,3593,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −19,52 · Utah Tech Trailblazers +19,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %1,562,2592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −192 · Utah Tech Trailblazers +19Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,442,6092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −18,52 · Utah Tech Trailblazers +18,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 %1,452,4090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −182 · Utah Tech Trailblazers +18Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,382,8092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −17,52 · Utah Tech Trailblazers +17,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %1,392,5790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −172 · Utah Tech Trailblazers +17Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,323,0592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −16,52 · Utah Tech Trailblazers +16,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,6 %1,332,7589,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −162 · Utah Tech Trailblazers +16Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,283,4093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −15,52 · Utah Tech Trailblazers +15,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,292,9890,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −152 · Utah Tech Trailblazers +15Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %1,273,5093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −14,52 · Utah Tech Trailblazers +14,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,293,2091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −142 · Utah Tech Trailblazers +14Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 %1,273,5093,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −22,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −22,52 · Utah Tech Trailblazers +22,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %5,751,1092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −20,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −20,52 · Utah Tech Trailblazers +20,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %4,251,1892,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −18,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −18,52 · Utah Tech Trailblazers +18,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %3,301,2992,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −16,52 · Utah Tech Trailblazers +16,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %2,601,4392,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −15,52 · Utah Tech Trailblazers +15,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −14,52 · Utah Tech Trailblazers +14,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %2,031,7092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −13,52 · Utah Tech Trailblazers +13,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,881,8392,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −12,52 · Utah Tech Trailblazers +12,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,741,9792,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −11,52 · Utah Tech Trailblazers +11,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,602,1291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −10,52 · Utah Tech Trailblazers +10,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,602,2092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −9,52 · Utah Tech Trailblazers +9,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,582,2292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −8,52 · Utah Tech Trailblazers +8,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −6,52 · Utah Tech Trailblazers +6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,223,7592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −4,52 · Utah Tech Trailblazers +4,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,135,0092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −2,52 · Utah Tech Trailblazers +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,076,7592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · New Mexico Lobos −9,52 · Utah Tech Trailblazers +9,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,801,9192,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.

  • 1New Mexico Lobos1,03 1,01kurz klesá−1,9 %
  • 2Utah Tech Trailblazers11,0 20,5kurz roste+86,4 %