Prejsť na obsah

New Mexico Lobos – Utah Tech Trailblazers: kurzy

NCAA – basketbal

New Mexico Lobos 100, Utah Tech Trailblazers 60

Koniec1. štvrtina 38–332. štvrtina 62–27

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos2 · Utah Tech TrailblazersVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,6 %1,0118,095,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −232 · Utah Tech Trailblazers +23Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,881,8593,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico LobosX · Remíza2 · Utah Tech TrailblazersVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,0125,512,7590,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,422,6793 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,9 %1,502,5093,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,382,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,8 %1,552,3793,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,442,6092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %1,372,6690,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,412,5791 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,382,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,462,4391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,442,6092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,652,1794 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,652,1793,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,592,3094 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,652,1192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,672,1594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,712,0393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 %1,772,0595 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,801,9393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,871,9595,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,931,8995,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,951,7792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,4 %2,031,8095,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %2,071,7093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %2,201,6594,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,151,6192,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,331,5793,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %2,231,5390,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,501,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %2,351,4790,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %2,651,4392,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %2,471,4290,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %2,801,3892,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,651,3790,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 167 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 167 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,051,3292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %3,151,3092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,701,2492,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,701,2492,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 66,5 · 1. polčas

Viac/menej 66,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,135,0092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 68,5 · 1. polčas

Viac/menej 68,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,204,0092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 70,5 · 1. polčas

Viac/menej 70,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,313,1592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,432,6092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 73,5 · 1. polčas

Viac/menej 73,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,602,1792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 1. polčas

Viac/menej 75,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,632,1091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 77,5 · 1. polčas

Viac/menej 77,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,881,8192,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 78,5 · 1. polčas

Viac/menej 78,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %2,051,7092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 79,5 · 1. polčas

Viac/menej 79,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %2,151,6192,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 80,5 · 1. polčas

Viac/menej 80,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %2,751,3891,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 82,5 · 1. polčas

Viac/menej 82,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,501,2592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 84,5 · 1. polčas

Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %4,501,1792,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 86,5 · 1. polčas

Viac/menej 86,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %5,751,1092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,562,2291,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,622,1292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,582,1591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,701,9991,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,821,8391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,971,7292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,131,6091,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,562,2291,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,562,2091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,652,0591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,811,8691,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,071,6391,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,231,5591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,751,9091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 34,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 34,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −31,52 · Utah Tech Trailblazers +31,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,651,2492,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −312 · Utah Tech Trailblazers +31Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %3,601,2592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −30,52 · Utah Tech Trailblazers +30,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %3,051,2890,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −302 · Utah Tech Trailblazers +30Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %3,151,3092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −29,52 · Utah Tech Trailblazers +29,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 89,9 %2,771,3389,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −292 · Utah Tech Trailblazers +29Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,851,3792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −28,52 · Utah Tech Trailblazers +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %2,571,3990,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −282 · Utah Tech Trailblazers +28Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %2,601,4492,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −27,52 · Utah Tech Trailblazers +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,411,4690,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −272 · Utah Tech Trailblazers +27Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −26,52 · Utah Tech Trailblazers +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,271,5592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −262 · Utah Tech Trailblazers +26Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,251,6193,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −25,52 · Utah Tech Trailblazers +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %2,181,6393,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −252 · Utah Tech Trailblazers +25Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %2,221,6394 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −24,52 · Utah Tech Trailblazers +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %2,051,7293,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −242 · Utah Tech Trailblazers +24Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 %2,051,7795 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −23,52 · Utah Tech Trailblazers +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,921,8393,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −22,52 · Utah Tech Trailblazers +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,801,9393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −222 · Utah Tech Trailblazers +22Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 %1,692,1394,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −21,52 · Utah Tech Trailblazers +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,702,0392,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −212 · Utah Tech Trailblazers +21Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,632,2294 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −20,52 · Utah Tech Trailblazers +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,592,1591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −202 · Utah Tech Trailblazers +20Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,562,3593,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −19,52 · Utah Tech Trailblazers +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,562,2592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −192 · Utah Tech Trailblazers +19Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,442,6092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −18,52 · Utah Tech Trailblazers +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %1,452,4090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −182 · Utah Tech Trailblazers +18Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,382,8092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −17,52 · Utah Tech Trailblazers +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %1,392,5790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −172 · Utah Tech Trailblazers +17Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,323,0592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −16,52 · Utah Tech Trailblazers +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 89,6 %1,332,7589,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −162 · Utah Tech Trailblazers +16Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,283,4093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −15,52 · Utah Tech Trailblazers +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,292,9890,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −152 · Utah Tech Trailblazers +15Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,273,5093,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −14,52 · Utah Tech Trailblazers +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,293,2091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −142 · Utah Tech Trailblazers +14Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,273,5093,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −22,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −22,52 · Utah Tech Trailblazers +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %5,751,1092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −20,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −20,52 · Utah Tech Trailblazers +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %4,251,1892,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −18,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −18,52 · Utah Tech Trailblazers +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %3,301,2992,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −16,52 · Utah Tech Trailblazers +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %2,601,4392,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −15,52 · Utah Tech Trailblazers +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %2,151,6091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −14,52 · Utah Tech Trailblazers +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,031,7092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −13,52 · Utah Tech Trailblazers +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,881,8392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −12,52 · Utah Tech Trailblazers +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,741,9792,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −11,52 · Utah Tech Trailblazers +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,602,1291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −10,52 · Utah Tech Trailblazers +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,602,2092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −9,52 · Utah Tech Trailblazers +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,582,2292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −8,52 · Utah Tech Trailblazers +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,552,2591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −6,52 · Utah Tech Trailblazers +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,223,7592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −4,52 · Utah Tech Trailblazers +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,135,0092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −2,52 · Utah Tech Trailblazers +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,076,7592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · New Mexico Lobos −9,52 · Utah Tech Trailblazers +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,801,9192,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1New Mexico Lobos1,03 1,01kurz klesá−1,9 %
  • 2Utah Tech Trailblazers11,0 20,5kurz rastie+86,4 %