Přejít na obsah

Merrimack Warriors – UMass Lowell River Hawks: kurzy

NCAA – basketbal
Kdo vyhraje9 sázkových kanceláří
  1. 73 % Merrimack Warriors
  2. 27 % UMass Lowell River Hawks
Kde sledovat

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors2 · UMass Lowell River HawksVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,283,4593,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −7,52 · UMass Lowell River Hawks +7,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,871,8593 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack WarriorsX · Remíza2 · UMass Lowell River HawksVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,3312,53,7090,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,452,5592,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,502,4092,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,612,1391,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,692,0292,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,771,9492,7 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,941,7792,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,021,6992,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,131,6191,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,251,5591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %2,501,4591,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −10,52 · UMass Lowell River Hawks +10,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,331,4991,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −9,52 · UMass Lowell River Hawks +9,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,121,6091,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −8,52 · UMass Lowell River Hawks +8,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,991,7392,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −6,52 · UMass Lowell River Hawks +6,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,741,9892,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −5,52 · UMass Lowell River Hawks +5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,622,1091,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Merrimack Warriors −4,52 · UMass Lowell River Hawks +4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %1,512,2890,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 11 sázkových kanceláří.

  • 1Merrimack Warriors1,31 1,28kurz klesá−2,6 %
  • 2UMass Lowell River Hawks3,40 3,50kurz roste+2,9 %