Merrimack Warriors – UMass Lowell River Hawks: odds
Merrimack Warriors – UMass Lowell River Hawks,fre 6 nov.01:00
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors | 2 · UMass Lowell River Hawks | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,28 | 3,45 | 93,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −7,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,87 | 1,85 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 143,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors | X · Oavgjort | 2 · UMass Lowell River Hawks | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,33 | 12,5 | 3,70 | 90,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 137,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,45 | 2,55 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 138,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 139,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 140,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,61 | 2,13 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 141,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,69 | 2,02 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 142,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,77 | 1,94 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 144,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,94 | 1,77 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 145,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,02 | 1,69 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 146,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,13 | 1,61 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 147,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 148,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 149,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,50 | 1,45 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −10,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,33 | 1,49 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −9,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,12 | 1,60 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −8,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,99 | 1,73 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −6,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,74 | 1,98 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −5,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,62 | 2,10 | 91,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Merrimack Warriors −4,5 | 2 · UMass Lowell River Hawks +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,51 | 2,28 | 90,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1Merrimack Warriors1,31 1,28−2,6 %
- 2UMass Lowell River Hawks3,40 3,50+2,9 %