Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari2 · CS Municipal GalațiVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,7 %1,0113,093,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −21,52 · CS Municipal Galați +21,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,851,8291,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,801,8791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO VoluntariX · Remíza2 · CS Municipal GalațiVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,3 %1,0225,010,089,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO VoluntariX · Remíza2 · CS Municipal GalațiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,7 %1,1030,05,4088,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. poločas

Vítěz · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari2 · CS Municipal GalațiVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,076,8092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,392,6591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,402,6291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,402,6091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,432,5291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,532,2791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,582,1791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,652,0591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,731,9792,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,881,8092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,951,7191,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %2,051,6591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,151,5991,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,231,5491,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,351,4991,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,471,4591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 185,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 185,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,621,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 1. poločas

Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 1. poločas

Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,692,0091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 89,5 · 1. poločas

Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,801,8791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 90,5 · 1. poločas

Více/méně 90,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,901,7791,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 91,5 · 1. poločas

Více/méně 91,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %2,021,6791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 96,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 97,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 97,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 98,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 98,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,662,0591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 99,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 99,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,771,9091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 100,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 100,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,891,7891,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 101,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 101,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,021,6891,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 102,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 102,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %2,171,5891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 47,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %1,602,0088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 48,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 48,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 49,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 49,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 50,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 50,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,761,9191,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 51,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 51,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,941,7491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 75,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 75,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 76,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 76,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,652,0791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 77,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 77,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,751,9291,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,891,7991,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %2,021,6791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,201,5791,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 37,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 37,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 38,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,771,9091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,941,7491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −25,52 · CS Municipal Galați +25,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −24,52 · CS Municipal Galați +24,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %2,221,5792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −23,52 · CS Municipal Galați +23,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,061,6491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −22,52 · CS Municipal Galați +22,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −20,52 · CS Municipal Galați +20,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,751,9191,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −19,52 · CS Municipal Galați +19,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,652,0591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −18,52 · CS Municipal Galați +18,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −17,52 · CS Municipal Galați +17,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 %1,512,3291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −16,52 · CS Municipal Galați +16,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −14,52 · CS Municipal Galați +14,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,221,5691,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −13,52 · CS Municipal Galați +13,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,051,6591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −12,52 · CS Municipal Galați +12,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,881,7791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −11,52 · CS Municipal Galați +11,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,741,9291,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −10,52 · CS Municipal Galați +10,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,642,0791,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −9,52 · CS Municipal Galați +9,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,721,9591,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −8,52 · CS Municipal Galați +8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,642,0591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −7,52 · CS Municipal Galați +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,552,2591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −6,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −6,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) −5,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,781,8791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) −5,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSO Voluntari −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 7 sázkových kanceláří.

  • 1CSO Voluntari1,01 1,01Beze změny
  • 2CS Municipal Galați15,0 13,0kurz klesá−13,3 %