Kvote CSO Voluntari – CS Municipal Galați
CSO Voluntari 101, CS Municipal Galați 94
1. četv. 25–252. četv. 26–283. četv. 19–184. četv. 31–23Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari | 2 · CS Municipal Galați | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 93,7% | 1,01 | 13,0 | 93,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −21,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −21,5 | 2 · CS Municipal Galați +21,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,85 | 1,82 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,80 | 1,87 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari | X · Nerešeno | 2 · CS Municipal Galați | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 89,3% | 1,02 | 25,0 | 10,0 | 89,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari | X · Nerešeno | 2 · CS Municipal Galați | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,7% | 1,10 | 30,0 | 5,40 | 88,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari | 2 · CS Municipal Galați | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92,5% | 1,07 | 6,80 | 92,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,39 | 2,65 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,40 | 2,62 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,40 | 2,60 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,43 | 2,52 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,47 | 2,40 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,53 | 2,27 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,4% | 1,58 | 2,17 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,4% | 1,65 | 2,05 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 92,1% | 1,73 | 1,97 | 92,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 92% | 1,88 | 1,80 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 179,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,95 | 1,71 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 180,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,6% | 2,05 | 1,65 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 181,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,15 | 1,59 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 182,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,23 | 1,54 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 183,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,35 | 1,49 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 184,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,47 | 1,45 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 185,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 2,62 | 1,40 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 85,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 86,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 87,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,60 | 2,15 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 88,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,69 | 2,00 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 89,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,80 | 1,87 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 90,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,90 | 1,77 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 91,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,4% | 2,02 | 1,67 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 96,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,60 | 2,15 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 97,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 98,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,66 | 2,05 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 99,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,77 | 1,90 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 100,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,89 | 1,78 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 101,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 2,02 | 1,68 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 102,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,4% | 2,17 | 1,58 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 47,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,9% | 1,60 | 2,00 | 88,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 48,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 49,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,61 | 2,12 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 50,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,76 | 1,91 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 51,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,94 | 1,74 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 75,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 76,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,8% | 1,65 | 2,07 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 77,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,75 | 1,92 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 78,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,9% | 1,89 | 1,79 | 91,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 79,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,4% | 2,02 | 1,67 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 80,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,20 | 1,57 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 37,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,61 | 2,12 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 38,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,77 | 1,90 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 39,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,94 | 1,74 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 40,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −25,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −25,5 | 2 · CS Municipal Galați +25,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,35 | 1,50 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −24,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −24,5 | 2 · CS Municipal Galați +24,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 92% | 2,22 | 1,57 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −23,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −23,5 | 2 · CS Municipal Galați +23,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 2,06 | 1,64 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −22,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −22,5 | 2 · CS Municipal Galați +22,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 1,92 | 1,74 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −20,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −20,5 | 2 · CS Municipal Galați +20,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,3% | 1,75 | 1,91 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −19,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −19,5 | 2 · CS Municipal Galați +19,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,65 | 2,05 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −18,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −18,5 | 2 · CS Municipal Galați +18,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,5% | 1,61 | 2,12 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −17,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −17,5 | 2 · CS Municipal Galați +17,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,51 | 2,32 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −16,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −16,5 | 2 · CS Municipal Galați +16,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,47 | 2,40 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −14,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −14,5 | 2 · CS Municipal Galați +14,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,22 | 1,56 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −13,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −13,5 | 2 · CS Municipal Galați +13,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,05 | 1,65 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −12,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −12,5 | 2 · CS Municipal Galați +12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,88 | 1,77 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −11,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −11,5 | 2 · CS Municipal Galați +11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,74 | 1,92 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −10,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −10,5 | 2 · CS Municipal Galați +10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,5% | 1,64 | 2,07 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −9,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −9,5 | 2 · CS Municipal Galați +9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,72 | 1,95 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −8,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −8,5 | 2 · CS Municipal Galați +8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,64 | 2,05 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −7,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −7,5 | 2 · CS Municipal Galați +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,8% | 1,55 | 2,25 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −6,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −6,5 | 2 · CS Municipal Galați +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,3% | 1,92 | 1,74 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −5,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −5,5 | 2 · CS Municipal Galați +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,78 | 1,87 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −5,5 · 4. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSO Voluntari −5,5 | 2 · CS Municipal Galați +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 7 kladionica.
- 1CSO Voluntari1,01 1,01Bez promene
- 2CS Municipal Galați15,0 13,0−13,3%