Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești2 · CSM Târgu MureșVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %4,001,1891,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +7,52 · CSM Târgu Mureș −7,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,861,8592,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,851,8392 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM PloieștiX · Remíza2 · CSM Târgu MureșVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %4,3015,01,2591 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM PloieștiX · Remíza2 · CSM Târgu MureșVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,5 %3,0020,01,3488,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,402,6291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,452,4791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,502,3291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,542,2291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,612,1191,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,691,9791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,771,8891,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,911,7491,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,931,7391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,901,7791,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,331,5091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,451,4591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 181,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,601,4191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 182,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,601,4191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 183,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,521,4391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 184,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,601,4191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 1. poločas

Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 %1,801,8090 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 1. poločas

Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 89,5 · 1. poločas

Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 90,5 · 1. poločas

Více/méně 90,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %1,602,0088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 92,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 92,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 93,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 93,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 94,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 94,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 46,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 46,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,851,7589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 47,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 47,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %2,001,6088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +2,52 · CSM Târgu Mureș −2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 %2,651,3790,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +3,52 · CSM Târgu Mureș −3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %2,551,4291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +4,52 · CSM Târgu Mureș −4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 %2,221,5490,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +5,52 · CSM Târgu Mureș −5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %2,071,6491,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +6,52 · CSM Târgu Mureș −6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +8,52 · CSM Târgu Mureș −8,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,921,7491,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +9,52 · CSM Târgu Mureș −9,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +10,52 · CSM Târgu Mureș −10,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,682,0091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +11,52 · CSM Târgu Mureș −11,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,582,1591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +12,52 · CSM Târgu Mureș −12,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,472,4091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +13,52 · CSM Târgu Mureș −13,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 %1,422,6091,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · CSM Târgu Mureș −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +2,52 · CSM Târgu Mureș −2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,021,6791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +3,52 · CSM Târgu Mureș −3,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,871,7891,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +4,52 · CSM Târgu Mureș −4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,921,7491,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +5,52 · CSM Târgu Mureș −5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,781,8891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +6,52 · CSM Târgu Mureș −6,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,662,0291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +7,52 · CSM Târgu Mureș −7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · CSM Târgu Mureș −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,901,7691,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +2,52 · CSM Târgu Mureș −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,781,8891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +0,52 · CSM Târgu Mureș −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,731,9291 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · CSM Târgu Mureș −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.

  • 1CSM Ploiești3,20 4,00kurz roste+25 %
  • 2CSM Târgu Mureș1,29 1,18kurz klesá−8,5 %