Kvote CSM Ploiești – CSM Târgu Mureș
CSM Ploiești 81, CSM Târgu Mureș 110
1. četv. 18–272. četv. 18–213. četv. 18–354. četv. 27–27Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | 2 · CSM Târgu Mureș | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 91,1% | 4,00 | 1,18 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +7,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 92,7% | 1,86 | 1,85 | 92,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 92% | 1,85 | 1,83 | 92% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | X · Nerešeno | 2 · CSM Târgu Mureș | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91% | 4,30 | 15,0 | 1,25 | 91% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | X · Nerešeno | 2 · CSM Târgu Mureș | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,5% | 3,00 | 20,0 | 1,34 | 88,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,40 | 2,62 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,45 | 2,47 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,50 | 2,32 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,54 | 2,22 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 1,61 | 2,11 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,69 | 1,97 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,77 | 1,88 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,91 | 1,74 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,93 | 1,73 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,90 | 1,77 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 179,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 2,33 | 1,50 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 180,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 2,45 | 1,45 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 181,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,60 | 1,41 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 182,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,60 | 1,41 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 183,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 2,52 | 1,43 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 184,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,60 | 1,41 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 85,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 86,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 87,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90% | 1,80 | 1,80 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 88,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 89,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 90,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 80,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 81,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 84,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 2,15 | 1,60 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 85,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 86,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 87,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 39,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,7% | 1,60 | 2,15 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 40,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 41,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 42,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,1% | 1,90 | 1,75 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 43,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 88,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 90,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,9% | 1,60 | 2,00 | 88,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 91,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 92,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 93,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 94,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 44,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 45,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 46,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,85 | 1,75 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 47,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,9% | 2,00 | 1,60 | 88,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +2,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,3% | 2,65 | 1,37 | 90,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +3,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 2,55 | 1,42 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +4,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 90,9% | 2,22 | 1,54 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +5,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,5% | 2,07 | 1,64 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +6,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 1,92 | 1,74 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +8,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,3% | 1,92 | 1,74 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +9,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +10,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +10,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,3% | 1,68 | 2,00 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +11,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +11,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,58 | 2,15 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +12,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +12,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,47 | 2,40 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +13,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +13,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −13,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,8% | 1,42 | 2,60 | 91,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,20 | 1,55 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +2,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 2,02 | 1,67 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +3,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,87 | 1,78 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +4,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,92 | 1,74 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +5,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,78 | 1,88 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +6,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +6,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,66 | 2,02 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +7,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +7,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,90 | 1,76 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +2,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,78 | 1,88 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +0,5 · 4. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +0,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91% | 1,73 | 1,92 | 91% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 4. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CSM Târgu Mureș −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 9 kladionica.
- 1CSM Ploiești3,20 4,00+25%
- 2CSM Târgu Mureș1,29 1,18−8,5%