Moussa Cisse
Pivot · Č. 30
- Věk
- 24
- Výška
- 211 cm
Statistiky po sezónách
| Soutěž a tým | Z | Zákl. | Min/z | B/z | Doskoky/z | As/z | Zis/z | Bl/z | Ztr/z | Stř. % | 3b % | TH % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBADallas Mavericks | 4 | – | 3,3 | 2,5 | 1,3 | – | – | – | – | 80,0 % | – | 50,0 % |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBADallas Mavericks | 38 | 1 | 13,9 | 4,5 | 5,7 | 0,2 | 0,5 | 1,2 | 0,8 | 57,4 % | – | 46,9 % |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NCAAMemphis Tigers | 35 | 16 | 18,2 | 5,7 | 6,5 | 0,5 | 0,7 | 1,6 | 1,0 | 54,8 % | 0,0 % | 48,8 % |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NCAAMemphis Tigers | 26 | 17 | 17,5 | 4,5 | 4,6 | 0,3 | 0,7 | 1,4 | 1,0 | 55,8 % | 0,0 % | 26,3 % |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NCAAMemphis Tigers | 32 | 20 | 22,6 | 6,8 | 8,0 | 0,6 | 0,3 | 1,9 | 1,2 | 58,2 % | 0,0 % | 41,0 % |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NCAAMemphis Tigers | 29 | 26 | 20,0 | 7,2 | 6,5 | 0,3 | 0,4 | 1,9 | 1,3 | 55,9 % | 0,0 % | 56,2 % |
| Celkem za kariéru | 164 | 80 | 17,9 | 5,6 | 6,2 | 0,4 | 0,5 | 1,5 | 1,0 | 56,7 % | 0,0 % | 46,4 % |
Zobrazit všechny sezóny (6)Zobrazit méně sezón
Poslední zápasy
| Zápas | Výsledek | Role | Min | B | Dosk. | A | Zis. | Bl. | Ztr. | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DDoma: Sacramento Kings · NBA | 100:115Prohra | Náhr. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DDoma: Oklahoma City Thunder · NBA | 120:96Výhra | Náhr. | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DDoma: San Antonio Spurs · NBA | 106:122Prohra | Náhr. | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HVenku: Indiana Pacers · NBA | 105:121Výhra | Náhr. | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HVenku: Houston Rockets · NBA | 128:110Prohra | Náhr. | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |